Menu

Aliens gry


Zagraj na prawdziwe pieniądze


aliensAliens to dynamiczny jednoręki bandyta, w który możemy zrealizować swoje marzenia o ograniu kasyna i zarobieniu małej fortuny na hazardzie. W przeciwieństwie do ruletki czy pokera, w grach tego typu co Aliens mamy możliwość zarobić ogromne pieniądze bez inwestowania większych środków, bo często wygrane są znacząco większe niż stawki. W przeciwieństwie jednak do ruletki czy pokera, w grach tego typu co Aliens nie mamy większego wpływu na przebieg rozgrywki, która wygląda w następujący sposób :

Graczy wybiera za jaką stawkę będzie grał. Następnie decyduje na jaką liczbę linii płatnych będzie w grze Aliens stawiał pieniądze.

Kolejnym krokiem jest zakręcenie bębnami automatu do gry i oczekiwanie na wynik takiego losowania. Im więcej szczęścia ma grający, tym częściej będzie on zarabiał pieniądze, ale nijak nie może wpływać na to jakie symbole zostaną wylosowane na planszy gry Aliens – co jest nota bene warunkiem wygranej.

Wygrana to taka sytuacja, kiedy na planszy gry pojawiają się od trzech do pięciu identycznych symboli na jednej linii wygrywającej, od skrajnie lewego bębna zaczynając i symbole te znajdować się muszą obok siebie. Jeśli grający na taką linię postawił stawkę, to wygrana przypisywana jest do jego konta. Im więcej linii zostaje pokryte stawką, tym większe matematyczne prawdopodobieństwo na osiągnięcie wygranej. Należy zatem stawiać na jak największą liczbę linii, tak by zawsze mieć maksymalne szanse na osiągnięcie profitu !

Aliens

Niestety gracze mogą tylko i wyłącznie polegać na swoim szczęściu, ponieważ nie da się w żaden sposób wpłynąć na to jakie symbole zostaną wylosowane, a zatem zwiększać w ten sposób szans na zarobek !

Aliens to automat do gry, który spodoba się na pewno tym, którzy choćby uwielbiają oglądać filmy z serii Obcy kontra Predator. Tematem przewodnim gry Aliens są kosmiczni najeźdźcy, więc jeśli ktoś nie lubi takich klimatów, raczej obok gry Aliens powinien przejść obojętnie. Ten kto natomiast lubi obce stworzenia, na pewno w grze Aliens będzie miał okazję zarabiać w przyjemnej atmosferze.

 

 

Dodaj komentarz

avatar

wpDiscuz