Menu

Always hotalways hotAlways Hot – opis gry

Always Hot to gra slotowa stworzona przez studio Novomatic, kolejna zachowana w popularnym klimacie owocowym. Owoce w grach slotowych są postrzegane na dwa sposoby, jedni reagują niemalże histerycznie na widok kolejnej gry, w której kompletować trzeba śliwki czy cytryny. Inni uwielbiają tego typu gry, ponieważ są proste, przyjemne dla oka i klimatyczne. Kojarzą się także z wieloma miejscami, które odwiedzamy w czasie wolnym, z pubami, barami czy salonami gier, gdzie takie automaty są powszechnie spotykane.

W grze Always Hot mamy najprostszy mechanizm złożony z 3 obracających się bębnów ułożonych w 3 rzędach. Rozrysowano 5 linii wygranych. W grze spotkamy następujące symbole: wiśnie, cytryny, pomarańcze i śliwki gwarantujące niższe wygrane, wyżej notowane winogrona oraz dzwoneczki, dalej arbuzy, gwiazdki i szczęśliwe siódemki. Ze względu na tak małą grę slotową, nie zastosowano żadnych specjalnych symboli.

 

 

Always Hot
Rozgrywka przebiega tak jak w każdej grze slotowej, kręcimy bębnami i liczymy na to, że na jednej z pięciu linii wygranych ułożymy 3 jednakowe symbole. Gdy uda nam się to osiągnąć, mamy możliwość dopisania pieniędzy do naszego konta, lub zaryzykowania ich w specjalnej minigrze, w której naszym zadaniem będzie poprawne wytypowanie koloru następnej wylosowanej karty, szanse 50 na 50.

Jeśli nam się uda, podwoimy naszą wygraną, jeśli nie, stracimy środki z ostatniego obrotu.

 

Always Hot to klasyczny, najprostszy wideoautomat, który nie zapewni nam niewiarygodnie dużych wygranych, ale i tak możemy tu zdobyć całkiem pokaźne środki, które później wykorzystać możemy na bardziej skomplikowanych automatach. Jest to także idealna gra dla poczatkujących graczy, pozwala zrozumieć podstawy gier slotowych i lepiej przygotować się do trudniejszych gier. Owoce faktycznie mogą nieco odstraszać, ponieważ temat ten w grach slotowych jest mocno eksploatowany, studio Novomatic ma jednak w swojej kolekcji wiele nieszablonowych gier, które z pewnością spotkamy w niejednym internetowym kasynie.

 

Dodaj komentarz

avatar

wpDiscuz