Menu

Big Vegas gry hazardowe

 


big vegasBig Vegas to automat do gry, którego plansza składa się z czterech rzędów oraz pięciu bębnów, a gracz może stawiać pieniądze aż na 40 linii wygrywających. Tak spora liczba tych linii powoduje, że gra na wyższe stawki przy maksymalnej liczbie linii może być nieco kosztowna, ale z drugiej strony mamy naprawdę multum szans do osiągnięcia wygranej. Warto przetestować co Big Vegas slot video ma do zaoferowania, bo to tytuł godny uwagi.

Big Vegas to tytuł fantastycznie odwzorowujący jedno z miast, w którym hazard i chęć szybkiego zysku da się wyczuć nawet w atmosferze. To właśnie w Vegas znajduje się największa liczba kasyn, w których każdego dnia ludzie próbują swojego szczęścia w poszukiwaniu lepszego jutra.

Te nadejść może również wtedy kiedy mu spróbujemy swojego szczęścia w grze Big Vegas, które dostępne jest bez wychodzenia z domu, w twoim ulubionym kasynie internetowym.

Na szczęście nie musimy latać do USA i miasta Vegas by sprawdzić czy gra Big Vegas da nam okazję do zarobku. Ta istnieje oczywiście cały czas, ale musimy mieć fart, który spowoduje, że na planszy gry wylosowane zostaną symbole gwarantujące zysk.

Celem gracza jest wylosowane na planszy gry pięciu (lub co najmniej trzech) identycznych symboli na jednej ze swoich linii płatnych. Przed przystąpieniem do losowania, grający w Big Vegas określa za jaką stawkę będzie grał oraz jaką dostępną liczbę linii pragnie pokryć stawką. Im ta liczba jest większa (zaleca się pokrycie stawką wszystkich dostępnych linii), tym większe będą szanse na osiągnięcie zysku. Należy jednak pamiętać, że im więcej linii jest pokryte stawką, tym większe są koszty gry.

big vegas

Nie wolno jednak lekceważyć podpowiedzi najlepszych graczy w kasynie i warto stawiać w Big Vegas na wszystkie dostępne linie, tak by zawsze maksymalizować swoje szanse na zarobienie pieniędzy.

Udział grającego w jednorękiego bandytę, takiego jak Big Vegas ograniczony jest do wyznaczenia wysokości stawki a także liczby linii na które tę stawkę stawia. Wszystko co wydarzy się później zależy od szczęścia jakie mamy grając w Big Vegas.

 

 

Dodaj komentarz

avatar

wpDiscuz