Menu

Black Knight 2 gry kasynowe


Zagraj na prawdziwe pieniądze


black knight 2Black Knight 2 to opowieść o Czarnym Rycerzu, który jest prawy i sprawiedliwy. Jeśli pomożemy mu zachować porządek świata, to ten na pewno wynagrodzi nas bardzo sowicie, gdyż jest jednym z najzamożniejszych rycerzy na świecie. Gra Black Knight 2 swoją strukturą przypomina większość nowoczesnych automatów do gry, gdyż składa się z trzech rzędów oraz pięciu bębnów, na których to losowane są symbole między innymi czarnego rycerza, ale także nadwornego błazna czy szabli jaką włada główny bohater opowieści w grze Black Knight 2.

Ten jednoręki bandyta może być okazją do zarobienia sporych pieniędzy w Twoim ulubionym kasynie internetowym.

Ten jednoręki bandyta to nie tylko wspaniała zabawa i emocje od samego początku kiedy tylko zaczniemy kręcić bębnami Black Knight 2, ale także (a może przede wszystkim) szansa do zarobienia sporych pieniędzy. Jeśli graczowi sprzyjać będzie odpowiednia doza szczęścia to stanie on przed niebywałą okazją do zarobienia pieniędzy, a może nawet sięgnięcia po upragnioną fortunę. Kto wie czy to właśnie nie ten wspaniały automat typu slot video o nazwie Black Knight 2 nie będzie tym, który będziemy wspominali latami spoglądając na swoją fortunę ?Black knight II

By tak się stało musimy wylosować odpowiednią liczbę wartościowych symboli na obstawionych stawką linia płatnych.

Wygrana jest przypisywana do kontra gracza tylko wtedy kiedy na polu gry pojawią się co najmniej trzy identyczne symbole (najlepiej pięć) na jednej z linii wygrywających, które pokryty zostały stawką. Im ta stawka wyższa, im bardziej wartościowe symbole (każdy ma inną wartość) i im więcej tych symboli się pojawi, tym wyższa będzie wygrana. Od gracza zależy wysokość stawki czy liczba linii na którą postawi stawkę, ale reszta uwarunkowana jest od szczęścia – jeśli będzie ono sprzyjało i stanie po stronie gracza, to liczyć wtedy można na całkiem spore zarobki, bo wygrane w Black Knight 2 są naprawdę atrakcyjne co zachęca do gry w tym świetnym jednorękim bandycie w Twoim ulubionym kasynie internetowym !

 

 

Dodaj komentarz

avatar

wpDiscuz