Menu

Black Widow gry hazardowe


Zagraj na prawdziwe pieniądze


black widowBlack Widow (Czarna wdowa) to automat do gry, który znajdziemy w kasynach internetowych. Składający się z trzech rzędów oraz pięciu bębnów jednoręki bandyta może przynieść nam korzyści finansowe jeśli uda nam się wylosować odpowiednie symbole. Gra posiada aż 40 linii wygrywających, więc mamy sporo szans na zarobienie pieniędzy.

To co klienci kasyn internetowych cenią sobie w grach typu jednoręki bandyta najbardziej to bardzo duża dynamika takiej rozgrywki oraz potencjalnie bardzo wysokie szanse na wygenerowanie zarobku, który znacząco przewyższa inwestowane stawki.

Zwróćmy uwagę na to jak toczy się rozgrywka w takich grach jak Black Widow.

Klient kasyna internetowego określa za jaką stawkę będzie grał oraz na jaką liczbę linii postawi taką stawkę, tym samym uzyskując końcowy koszt gry. Następnie losuje on w grze Black Widow symbole, które pojawiają się na planszy gry. Te jeśli ułożą się w całość od trzech do pięciu identycznych symboli mogą oznaczać wygraną.

Wygrana zostaje przypisana do konta grającego jeśli wspomniane symbole :

  • zaczynają się od skrajnie lewego bębna,
  • znajdują się obok siebie (w sąsiedztwie),
  • linia na której się znalazły została pokryta stawką przez grającego przed rozpoczęciem losowania.

W takim wypadku wylosowany wygrywający układ w grze Black Widow oznacza wygrana, która zależy choćby od wysokości stawki, ale także wartości symboli. Każdy symbol ma inną wartość, a te które wylosować jest najtrudniej najczęściej oznaczają wysokie wygrane.

Black widow

Z uwagi na to, że jedno losowanie (jedna gra) w automacie Black Widow trwa zaledwie chwilę (najczęściej jest to tylko kilka sekund) to wygrane jakie osiągnąć możemy w kasynie internetowym są nie tylko wysokie, ale także dostępnie niemal w ciągu jednego dnia.

Gra Black Widow dostępna jest w najlepszych kasynach internetowych gdzie możemy spróbować osiągnąć wysokie wygrane. Warto spróbować swojego szczęścia, ponieważ gra Black Widow polecana jest przez wielu internautów, którzy twierdzą, że jest to jeden z najbardziej dochodowych automatów do gry, z którymi kiedykolwiek mieli styczność.

 

 

Dodaj komentarz

avatar

wpDiscuz