Menu

Book of Ra deluxe

 

Zagraj na prawdziwe pieniądze
 


book of ra deluxeBook of Ra to gra slotowa od studia Novomatic, zachowana w gorących i piaszczystych klimatach starożytnego Egiptu, w którym Ra był czczony jako bóg słońca. Jest to całkiem interesująca propozycja, dobra na chłodne i deszczowe dni. W tej grze rozgrzeją nas nie tylko kasynowe emocje, ale także pustynne słońce, co do zaoferowania ma nam Księga Ra?

Wideoautomat zbudowany jest z 5 obracających się bębnów umieszczonych w 3 rzędach, rozrysowano 10 linii wygranych. W grze znajdziemy symbole karciane od „A” do „10”, najcenniejszym symbolem jest tutaj podobizna mężczyzny w kapeluszu, który na tle piramid wygląda dość zabawnie, ten pan lepiej wpisywałby się w klimaty dzikiego zachodu, ale nie czepiajmy się szczegółów. Oprócz „kowboja” mamy jeszcze statuetkę boga Ra, jego świętą księgę, medalion ze skarabeuszem oraz sarkofag.

Księga jest symbolem specjalnym, który zapewni nam dodatkowe, darmowe obroty, a także może zastąpić dowolny symbol tak, aby utworzyć linię wygranej.

Book of Ra deluxe

Zasady są proste, kręcimy bębny i liczymy na to, że w przynajmniej jednej z 10 linii wygranych uda nam się ułożyć sekwencję złożoną z minimum dwóch lub więcej jednakowych symboli. Wyjątkiem są „znaki karciane”, tutaj do wygranej potrzebujemy przynajmniej trzech identycznych symboli. W przypadku szczęśliwego obrotu mamy możliwość dopisania wygranej kwoty do naszego salda, lub zaryzykowania ich w dodatkowej minigrze, która polega na prawidłowym wytypowaniu koloru następnej wylosowanej karty. Jeśli wytypujemy poprawnie, podwoimy naszą wygraną, jeśli nam się nie uda, stracimy pieniądze z ostatniego obrotu.

To już wszystkie niezbędne informacje, które trzeba wiedzieć o grze Book of Ra. Jest zachowana w bardzo dobrym, gorącym klimacie, przy którym nie grozi nam nuda. Możemy się także pośmiać z zabłąkanego na pustyni kowboja, który w zamyśle miał pewnie przypominać poszukiwacza skarbów. No cóż, możemy to naprawić i samemu zostać poszukiwaczem wysokich wygranych, gra jest dobra zarówno dla początkujących jak i zaawansowanych graczy.

 

 

 

Dodaj komentarz

avatar

wpDiscuz