Menu

Book of Ra gry hazardowe

 

Zagraj na prawdziwe pieniądze
 


book of ra 2Book of Ra to znakomity przedstawiciele dochodowych, jednorękich bandytów, na których zarobić możemy sporo pieniędzy. Wszystko uwarunkowane jest posiadanym szczęściem, bo gracz tak naprawdę nie ma wpływu na przebieg rozgrywki, prócz decyzji odnośnie kosztów gry.

Ten kto będzie chciał zarobić pieniądze w grze Book of Ra, musi odnaleźć tę grę w swoim ukochanym kasynie internetowym.

Następnie należy zdecydować z jakimi kosztami gry chcemy się pogodzić. Wybrać należy nie tylko wysokość stawki, ale także liczbę linii płatnych, na których stawka się znajdzie. Im te wartości będą większe, tym wygrane wyższe (im stawka wyższa) oraz częstsze (im więcej linii obstawimy stawką). Warto mieć na uwadze by maksymalizować te wartości wraz ze wzrostem naszego budżetu, dzięki czemu szansa na osiągnięcie fortuny w grze Book of Ra będzie jeszcze większa.

Wygrane przypisywane są do konta grającego wtedy kiedy uda się wylosować odpowiedni zestaw symboli (od trzech do pięciu) na jednej linii wygrywającej, która została pokryta stawką. Każdy symbol posiada inną wartość, a konkretne dane poznać możemy w tabeli wygranych, która dostępna jest bezpośrednio w interfejsie gry Book of Ra.

Book of ra

Wygrana w Book of Ra trafia na nasze konto kiedy uda nam się wylosować od trzech do pięciu identycznych symboli, a także :

  • znajdują się one obok siebie,
  • rozpoczynają swój bieg od skrajnie lewego bębna,
  • linia na której pojawiła się taka kombinacja pokryta została stawką.

W takim wypadku otrzymamy wygraną, która wynosi dokładnie tyle ile wartość kombinacji pomnożona przez stawkę na linię, jaką postawiliśmy.

Book of Ra to fantastyczna opowieść o tajemniczej księdze, w której opisany został sekret bogactwa.

Ten kto wejdzie w posiadanie tej księgi, ten na wieki pozostanie bardzo bogatym człowiekiem. To dlatego warto spróbować swoich sił w ulubionym kasynie internetowym i sprawdzić czy gra Book of Ra nie jest tym elementem, którego brakuje nam w naszej drodze do wielkiego bogactwa.

Book of Ra to bardzo dynamiczny automat do gry, w którym możemy sięgnąć po wysokie wygrane. Emocje i adrenalina są gwarantowane, a gracz może sporo zarobić w tym świetnym graficznie jednorękim bandycie.

 

 

Dodaj komentarz

avatar

wpDiscuz