Menu

Cash Coaster gry kasynowe


Zagraj na prawdziwe pieniądze


cash coasterPod kątem graficznym Cash Coaster może nie zwojuje rynku jednorękich bandytów, ale przecież nie to liczy się w takich grach. Tutaj głównym elementem jest to czy udaje się zarobić pieniądze. Symbole jakie występują w grze to w głównej mierze liczba 7, chociaż są też inne jak bilecik, lizak czy precle.

Cash Coaster to gra z serii jednoręki bandyta, w której warunkiem wygranej jest wylosowanie określonego schematu symboli.

Jak w większości automatów do gry, również w Cash Coaster celem grającego jest wylosowanie schematu identycznych symboli w liczbie od trzech do pięciu. Im tych symboli jest więcej, tym większa będzie wygrana grającego. Im te symbole będą bardziej wartościowe, tym wygrana będzie wyższa. Im większą stawkę zaryzykował przed losowaniem klient kasyna internetowego, tym więcej może on wygrać losując te symbole.

Warto mieć również na uwadze fakt, że grając wyznacza na jaką liczbę linii pragnie postawić wybraną przez siebie stawkę. Ostatecznym kosztem gry jest iloczyn stawki przez liczbę linii na jaką stawiamy, a z uwagi na to, że w grze Cash Coaster jest ich sporo, warto sprawdzić przez pierwszym losowaniem czy koszty gry są dla nas akceptowalne.

cash coaster

Zadanie gracza opiera się jedynie na wyznaczeniu stawki, liczby linii, a następnie pociągnięciu za uchwyt jednorękiego bandyty.

Wszystko co wydarzy się po tej chwili zależy tylko i wyłącznie od szczęścia, dlatego grający powinien mocno zaciskać kciuki w nadziei na to, że uda mu się wylosować pożądany układ. Każdy symbol ma inną wartość, dlatego czasami wylosowanie trzech najlepiej płatnych symboli może przynieść większe wygrane niż wylosowanie pięciu, identycznych ale najsłabiej płatnych symboli.

Gra Cash Coaster to pełna dynamiki i wyzwań propozycja dla tych, którzy w jednorękich bandytach widzą nadzieję na zarobienie pieniędzy. Choć potrzeba tutaj wspomnianego już szczęścia, to wysokie wygrane zachęcają do sprawdzania czy fortuna się do nas uśmiecha. Przy naprawdę niewielkim budżecie możemy osiągnąć zarobki, o jakich zawsze marzyliśmy.

 

 

Dodaj komentarz

avatar

wpDiscuz