Menu

Cleopatra gry kasynowe

 


cleopatraCleopatra to automat do gry typu jednoręki bandyta jasno nawiązujący do jednej z najpotężniejszych a przy tym najpiękniejszych władczyń w starożytności. Cleopatra uwielbiała otaczać się luksusem i najlepszymi, dostępnymi wtedy kosmetykami, zabiegami, a przede wszystkim (jak wszyscy ówcześni władcy świata) także i złotem, którego miała pod dostatkiem, a nawet więcej.

Ci, którzy natomiast będą grali w jednorękiego bandytę o nazwie Cleopatra na pewno mają podobny cel, chcąc zarobić pieniądze, które pozwolą żyć w luksusie niczym wspomniana Królowa.

To jest możliwe, ponieważ na automatach typu jednoręki bandyta można zarobić bardzo dużo pieniędzy, szczególnie jeśli w życiu dopisuje nam szczęście.

Przystępując do rozgrywki w automacie Cleopatra musimy zdefiniować na jaką liczbę linii chcemy postawić stawkę oraz jaka jest wysokość tej stawki.

Liczba linii płatnych, na które stawiamy ma niebagatelne znacznie z dwóch powodów : po pierwsze im więcej takich linii będzie, tym większe będą koszty ostateczne gry, które stanowią iloczyn linii przez stawkę na linię.

Cleopatra

Po drugie liczba linii determinuje nasze szanse na ostateczne powodzenie gry Cleopatra.

Im tych linii będzie więcej, tym większe będą nasze szanse na zarobienie pieniędzy. Warto o tym pamiętać kiedy będziemy zastanawiali się na jaką liczbę linii postawić pieniądze. Czasami lepiej jest zredukować wysokość stawki kosztem większej liczby linii niż robić w grze Cleopatra coś odwrotnego.

Dostępna w wielu kasynach internetowych gra Cleopatra to propozycja jednorękiego bandyty o bardzo ładnej grafice (wydaje się jest to konieczne, oddając nieco hołd urodzie samej Kleopatry), a także bardzo dobrej i miłej dla ucha ścieżce dźwiękowej. Grając w automat typu jednoręki bandyta Cleopatra staniemy przed szansą zarobienia wielkich pieniędzy.

Jeśli jesteśmy tak wygodni jak opisywana Królowa możemy skorzystać z funkcji auto play, która polega na przeprowadzeniu automatycznych losowań przez komputer, dzięki czemu nie musimy przed każdym losowaniem klikać „start”, a jedynie niczym Cleopatra przyglądamy się spływającym do naszej kieszeni zyskom.

 

 

Dodaj komentarz

avatar

wpDiscuz