Menu

Double Dragon gry hazardowe


Zagraj na prawdziwe pieniądze


double dragonKasyna internetowe od dawna zauważyły bardzo mocny wzrost zainteresowania jednorękimi bandytami, takimi grami jak choćby opisywany tutaj Double Dragons. Wynika to przede wszystkim z faktu, że w opozycji do innych gier oferowanych w kasynie – jak ruletka, poker czy blackjack – w automatach do gry takich jak Double Dragons wcale nie trzeba posiadać wielkiego kapitału by wygrywać spore pieniądze. Wystarczy tylko kilka razy wylosować pożądany układ symboli by z kilku euro zrobić kilka tysięcy euro. To wszystko możliwe jest dzięki temu, że na jednorękim bandycie takim jak Double Dragons możemy osiągać wygrane znacząco przewyższające nasze stawki.

Niestety w Double Dragons, jak w każdym innym automacie do gry, gracze nie mają praktycznie żadnego wpływu na przebieg rozgrywki, a wszystko rozstrzyga się na polu naszego szczęścia.

Jeśli te jest po stronie grającego, to ten cieszyć się może z wygranych. Jeśli szczęście nie dopisuje grającemu, to ten czego by nie zrobił, niestety nie będzie mógł cieszyć się z wygranych. Oczywiście można stosować pewne systemy gry, które przede wszystkim opierają się o wyliczenia matematyczne i manipulację stawką, ale i tak na nic one się zdadzą jeśli nie będziemy potrafili wylosować określonych symboli w pożądanym układzie.

double dragon

Warto również zaznaczyć „konieczność” gry na wszystkie dostępne linie wygrywające.

Wprawdzie takiego obowiązku żadne z graczy nie ma, ale warto pamiętać, że omijając stawką którąkolwiek z takich linii ograniczamy swoje szanse na zarobienie pieniędzy w Double Dragons, bo może na niej zostać wylosowany wygrywający układ, a w przypadku braku stawki nie zostanie on przypisany do konta gracza !

25 linii wygrywających oraz komiksowa, ciekawa grafika to czeka na grającego w Double Dragons. Smoki (tytułowe) są czczone w niektórych krajach azjatyckich wielkim kultem, gdzie organizowane są nawet święta, a także co jakiś czas nastaje „rok smoka”. My możemy skorzystać z tej okazji i dzięki legendzie o wielkim smoku wygrać pieniądze na automacie typu slot video o nazwie Double Dragons.

 

 

Dodaj komentarz

avatar

wpDiscuz