Menu

Dr. Jekyll & Mr. Hyde gry kasynowe


Zagraj na prawdziwe pieniądze


drjekyllhydeDr. Jekyll & Mr. Hyde to pod kątem graficznym chyba jeden z najładniejszych automatów do gry typu jednoręki bandyta jakie kiedykolwiek powstały. Cudowna, animowana grafika (chociaż nie ma znaczenia na przebieg rozgrywki) przykuwa uwagą. Gra posiada 30 linii wygrywających, na których możemy spróbować wylosować wygrywające kombinacje symboli.

Dr. Jekyll & Mr. Hyde to jeden z automatów do gry, które w kasynach internetowych cieszą się największym zainteresowanie.

Dynamiczna rozgrywka, bardzo wysokie wygrane oraz możliwość gry za niskie stawki to jeden z atutów produkcji Dr. Jekyll & Mr. Hyde, która dostępna jest w większości dobrych kasyn internetowych. Podobnie jak w przypadku innych gier tego typu, również w Dr. Jekyll & Mr. Hyde możemy uzyskać naprawdę wysokie wygrane w porównaniu do stosunkowo niskich stawek. W przeciwieństwie do takich ofert kasyna internetowego jak ruletka czy poker, tutaj nie trzeba stosować żadnych wymyślnych strategii ani systemów.

drje

Zadaniem grającego jest jedynie wyznaczenie wysokości kosztów gry, wybierając stawkę na linię oraz liczbę linii, na które chcemy tę stawkę postawić, a następnie zakręcić bębnami automatu do gry.

Po chwilowej obserwacji gra wylosuje symbole, które zostaną zaprezentowane na polu gry. Jeśli w jednej z naszych linii (obstawionych stawką) pojawi się układ od trzech do pięciu identycznych symboli, to wtedy na konto gracza zostanie przypisana wygrana. Warunkiem uzyskania wygranej jest sąsiedztwo wszystkich identycznych symboli (muszą być obok siebie) oraz tego by zaczynały się one od skrajne, lewego bębna. W takim przypadku wygrana jest zagwarantowana i trafi ono na nasze konto w kasynie internetowym. To co urzekające w automatach do gry tego typu, to fakt, że Dr. Jekyll & Mr. Hyde możemy w ciągu kilku sekund wygrać znacznie więcej niż postawiliśmy. Bardzo często wygrane osiągane Dr. Jekyll & Mr. Hyde to kilka tysięcy razy tyle ile stawka !

Biorąc pod uwagę fakt, że jedna gra trwa zaledwie kilka sekund, łatwo wyobrazić sobie jak wielkie pieniądze w grze Dr. Jekyll & Mr. Hyde można zarobić w ciągu 20 minut, godziny lub jednego całego dnia !

 

 

Dodaj komentarz

avatar

wpDiscuz