Menu

Elvis the King Lives gry


Zagraj na prawdziwe pieniądze


elvis the kingElvis Presley to król Rock and Rolla i chociaż nie żyje już od wielu lat po swojej przedwczesnej, tragicznej śmierci to przez fanów czczony jest do dziś, którzy nawet w dzień jego urodziny przychodzą pod jego dom z kwiatami i podarunkami. Tak wielką popularnością na całym świecie cieszy się mało kto.

Z uwagi na popularność Króla Rock and Rolla doczekał się on również umiejscowienia swojej postaci w automacie do gry typu jednoręki bandyta, więc fani artysty, którzy dodatkowo lubią grać w kasynach internetowych na jednorękich bandytach na pewno będą wniebowzięci. Elvis the King to właśnie ta gra, o której mowa. Mamy tutaj możliwość zarobienia pieniędzy w towarzystwie wielkiej gwiazdy, króla Rock and Rolla, który podbijał świat swoim głosem, genialnym tańcem i charyzmą, która robiła wrażenie przede wszystkim na płci pięknej !

W grze Elvis the King losujemy symbole związane z Elvisem Preslyem – między innymi mikrofon czy samego artystę.

Oczywiście każdy symbol ma nieco inną wartość i podczas gdy niektóre zapewniają zysk w postaci paru dolarów, inne mogą zagwarantować zyski sięgające tysięcy dolarów. To pokazuje, że gra Elvis the King może być naprawdę strzałem w dziesiątkę jeśli szukamy sposobu na to jak zarobić duże pieniądze w kasynie internetowym.

Elvis the king lives

 

Zaczynając grę wyznaczamy stawkę za jaką będziemy chcieli grać oraz liczbę linii na którą chcemy postawić.

Iloczyn tych dwóch wartości określona ostateczny koszt jednej gry. Jedno losowanie w grze Elvis the King trwa zaledwie kilka sekund i przynieść nam może tysięczne zyski, co pokazuje jak dynamiczną, ciekawą i dochodową grą może być ten jednoręki bandyta.

Podobnie jak sam Elvis Presley, tak i automat do gry o nazwie Elvis the King to utożsamienie emocji, niesamowitej werwy oraz ogromnych możliwości. Czy i ty dasz się ponieść królowi i spróbujesz swojego szczęścia w tym bardzo ciekawym jednorękim bandycie ?

Gra posiada oczywiście różna udogodnienia takiej jak funkcja automatycznej gry, która polega na uruchomieniu losowań za pomocą komputera. Dzięki temu nie musimy raz za razem klikać na przycisk uruchamiający grę, a jedynie skupiamy się na oglądaniu czy udało nam się zarobić pieniądze.

 

 

Dodaj komentarz

avatar

wpDiscuz