Menu

Fire Queen gry kasynowe


Zagraj na prawdziwe pieniądze


fire queenFire Queen to opowieść o Królowej Ognia, która stara się zawładnąć jednorękim bandytom. My możemy jej pomóc lub przeszkodzić, za co zostaniemy wynagrodzenie nagrodą. Gra posiada bardzo specyficzny układ, który może być nieco kłopotliwy, nawet dla zaawansowanych graczy. Z drugiej strony taki układ bębnów powoduje, że gra Fire Queen jest jeszcze ciekawsza i można poczuć powiew świeżości w tym automacie typu jednoręki bandyta. Sugerujemy by początkowo sprawdzić na czym polega Fire Queen grając dla zabawy, a dopiero potem ryzykować realne pieniądze.

Czy w grze Fire Queen liczyć możemy na naprawdę duże zarobki ?

Czy faktycznie opinie o tym, że jest to jeden z najbardziej dochodowych automatów do gry są zgodne z prawdą i ludzie wygrywają w grze Fire Queen fortunę ? Przede wszystkim wyjaśnijmy sobie kiedy następuje wygrana w grze Fire Queen !

Fire Queen to automat do gry typu jednoręki bandyta, w którym grający wyznacza na jaką liczbę linii pragnie postawić pieniądze. Następnie określa wartość stawki dla pojedynczej linii, a końcowy koszt jednej gry wynosi dokładnie tyle ile liczba linii pomnożona przez stawkę. Im liczba linii jest większa, tym większe koszty gry, ale także wyższe prawdopodobieństwo trafienia wygranej. Warto zatem rozważyć grę według proponowanego schematu przez zawodowców, czyli zawsze na największą liczbę linii.

Fire Queen

Następnie należy zakręcić bębnami automatu do gry i oczekiwać na to co przyniesie los, ponieważ wpływ grającego na to jakie symbole są losowane w grze Fire Queen jest żaden.

Jeśli grający ma szczęście to na jednej z jego linii (obstawionej stawką) znajdować się powinny co najmniej trzy takie same symbole. By wygrana została przypisana do konta w grze Fire Queen znajdować się one muszą obok siebie oraz rozpoczynać od skrajnie lewego bębna – tylko wtedy pieniądze trafiają na konto grającego w automat Fire Queen.

Czy rzeczywiście jednoręki bandyta Fire Queen to gra niezwykle dochodowa ? Na pewno szanse na powodzenie są podobne dla wszystkich automatów, a po prostu jeden człowiek ma większe szczęście w grze Fire Queen, a inny ma większy fart w innym jednorękim bandycie !

 

 

Dodaj komentarz

avatar

wpDiscuz