Menu

Fortune Spells gry hazardowe


Zagraj na prawdziwe pieniądze


fortune spellsUśmiech fortuny to niewątpliwie podstawowy składnik sukcesu w grze na jednorękich bandytach. Na nic zdadzą się strategie gry opierające się o manipulowanie stawkami, na nic zdadzą się nasze modły jeśli do jednorękiego bandyty o nazwie Fortune Spells nie będziemy mieli szczęścia. Po prostu warto być urodzonym pod szczęśliwą gwiazdą, bo wtedy zarobienie pieniędzy w Fortune Spells przyjdzie nam znacznie łatwiej.

Podobnie jak w przypadku wielu innych automatów do gry, tak i w Fortune Spells celem gracza jest wylosowanie odpowiedniej liczby takich samych symboli.

Każdy symbol posiada inną wartość, o czym przekonać możemy się bezpośrednio w interfejsie gry klikając na przycisk paytable, gdzie zobrazowano wartość każdego symbolu. Zapoznając się z tym informacjami dowiemy się jakie symbole są najbardziej wartościowe, jakie przyniosą nam największe wygrane.
Tak jak i w innych automatach, tak i w Fortune Spells najciężej jest oczywiście wylosować najbardziej wartościowe symbole. By osiągnąć wygraną musimy wylosować co najmniej trzy identyczne symbole, ale bardziej korzystne będzie dla nas wylosowanie czterech lub pięciu takich samych symboli.

Jeżeli kombinacja symboli składa się z trzech lub czterech symboli to ważne by zaczynały się one od skrajnie lewego bębna oraz wszystkie ze sobą sąsiadowały. Tylko wtedy wygrana zostaje przypisana do konta gracza.

fortune spells

Na wysokość wygranych wpływa zatem wartość symboli, ich ilość, ale także stawka.

Ostateczna wygrana wynosi tyle co wartość kombinacji symboli przez wysokość stawki.

Pod kątem graficznym Fortune Spell prezentuje się naprawdę nieźle i chociaż nie ma to wpływu na nasze szanse na zarobienie pieniędzy, to nie sposób zaprzeczyć, że w przyjaznym pod kątem graficznym środowisku zarabia się pieniądze lepiej. Ścieżka dźwiękowa w grze Fortune Spell nie jest może porywająca, ale wielu zawodowych graczy korzysta z kasyn internetowych bez dźwiękowych efektów, tak by nie odwracać uwagi i skupienia od tego co najważniejsze czyli od zarabiania pieniędzy.

 

 

Dodaj komentarz

avatar

wpDiscuz