Menu

Game Of Thrones gry hazardowe


Zagraj na prawdziwe pieniądze


game of thronesAutomaty do gry typu jednoręki bandyta coraz częściej sięgają po motywy filmowe, serialów, znanych aktorów czy nietypowych wydarzeń. Przykładem takiej gry jest Game of Thrones, znanego serialu produkcji HBO (Gra o Tron). Serial posiada miliony fanów na całym świecie, dlatego automat do gry o tej samej nazwie powinien cieszyć się równie silnym zainteresowaniem klientów kasyn internetowych, którzy pragną zarabiać pieniądze na jednorękich bandytach.

W grze oczywiście występują symbole, a także grafika nierozerwalnie związane z serialem Gra o Tron, dlatego fani serialu na pewno będą czuli się tutaj jak ryba w wodzie.

Również oprawa audio jest na wysokim poziomie, co jeszcze lepiej świadczy o produkcji Game of Thrones.

To co jednak urzeka klientów kasyn internetowych, którzy pragną zarabiać pieniądze na jednorękich bandytach to możliwość zarobienia sporych pieniędzy całkiem niewielkim kosztem. Bardzo często wygrane wynoszą nawet kilka tysięcy razy tyle ile postawiona stawka, co jasno sugeruje, że jednoręki bandyta o nazwie Game of Thrones może być naprawdę dochodowym przedsięzwięciem.

game of thrones

To co podoba się klientom kasyn internetowych w produkcjach tego typu to również fakt, że nie trzeba wykazywać się ani wiedzą sportową, ani matematyczną, ani stosować żadnych strategii czy systemów, co bardzo często jest standardem dla wielu innych dziedzin hazardu.

W przypadku kasyn internetowych i jednorękich bandytów takich jak Game of Thrones wystarczy tylko wybrać stawkę za jaką będziemy grali, podać liczbę linii na które chcemy tę stawkę postawić, a następnie zakręcić bębnami automatu po czym obserwować na ile szczęśliwe jest nasze losowanie. Gdy na planszy gry pojawi się od trzech do pięciu takich samych symboli w jednej linii to do naszego konta przypisana zostanie wygrana. Ważne by kombinacja symboli zaczynała się od skrajnie lewego bębna, a wszystkie symbole sąsiadowały ze sobą, oraz oczywiście były na linii, na którą postawiliśmy pieniądze. Wtedy cieszyć się będziemy mogli z finansowego sukcesu w grze Game of Thrones.

 

 

Dodaj komentarz

avatar

wpDiscuz