Menu

Giant’s Gold gry kasynowe


Zagraj na prawdziwe pieniądze


giants goldGry typu jednoręki bandyta, do których na pewno należy propozycja Giant’s Gold cieszą się popularnością wśród klientów kasyn internetowych choćby ze względu na to, że walka o wygrane i wielkie pieniądze jest banalna. Nie ma tutaj konieczności stosowania wymyślnych systemów czy strategii gry, a wystarczy oprzeć się o losowanie kolejnych symboli. Celem grającego jest wylosowanie układu od trzech do pięciu takich samych symboli, które spełniać będą następujące warunki :

  • będą identyczne,
  • będą rozpoczynały się od skrajnie lewego bębna,
  • będą znajdowały się w sąsiednich bębnach,
  • będą znajdowały się na linii, na którą gracz postawił pieniądze.

Jeśli wszystkie powyższe warunki zostaną spełnione to w grze Giant’s Gold zarobimy pieniądze i to często bardzo duże, bo największe wygrane wynosić mogą kilka tysięcy razy tyle ile wynosiła stawka grającego, co jest powodem wystarczającym by spróbować swoich sił w tej bardzo ciekwej grze, która dostępna jest w najlepszych kasynach internetowych.

giants gold

Funkcją zwiększającą wygodę gry jest na pewno tak zwane „auto-play”, które po naciśnięciu uruchamia automatycznie przeprowadzane przez komputer losowania.

Dzięki temu grający może jedynie obserwować wyniki gry i cieszyć się z ewentualnych, bardzo wysokich wygranych, a nie skupiać się na nieustannym klikaniu tego samego przycisku.

Giant’s Gold to opowieść o legendarnym złocie Gigantów, które zostało przez nich ukryte. Jesteśmy bohaterem opowieści, który poznał domniemane miejsce ukrycia tego skarbu, więc wyruszamy w jego poszukiwaniu. Jeśli po drodze uda nam się wylosować wartościowe symbole na planszy gry będziemy mogli cieszyć się z bardzo wysokich wygranych.

Gra Giant’s Gold cieszy się popularnością ze względu na bardzo dobrą jakość oprawy audio – wizualnej. Ten automat do gry (chociaż nie ma to znaczenia w odniesieniu do wyników gry) charakteryzuje się bardzo ładną grafiką, która przypada do gustu. Również dźwięki wydobywające się z głośników podczas gry w Giant’s Gold są bardzo przyjemne, dlatego gra na tym automacie jest bardzo interesująca. Emocje podbija szczególnie możliwość osiągnięcia wysokich wygranych !

 

 

Dodaj komentarz

avatar

wpDiscuz