Menu

Golden Knight Casino gry


Zagraj na prawdziwe pieniądze


golden knightGolden Knight to propozycja dla odważnych, którzy chcą postawić sprawę na ostrzu szabli i zagrać o pełną pulę w tym porywającym jednorękim bandycie, który opowiada o Złotym Rycerzu. Gracz ma możliwość walki o wielkie pieniądze w swoim ulubionym kasynie internetowym. Jeśli dopisze mu szczęście to nawet w ciągu jednego dnia będzie mógł cieszyć się z ogromnych wygranych.

Podobnie jak w przypadku innych jednorękich bandytów, tak i w Golden Knight celem grającego jest wylosowanie od trzech do pięciu identycznych symboli na planszy gry.

Gdy tak się stanie do konta grającego przypisana zostanie wygrana zgodna z tabelą wygranych. Ponieważ każdy sybmol posiada inną wartość, wysokości wygranych mogą się różnić – czasami wynosić tylko kilka dolarów, by innym razem wynosić nawet kilkanaście tysięcy „zielonych”. Na pewno mamy w grze Golden Knight sporo okazji do zarobienia pieniędzy, dlatego warto zainteresować się tą propozycją.

Grając w Golden Knight mamy większe szanse na zarobienie pieniędzy, ponieważ występują tutaj takie symbole, które ułatwiają grę i zwiększają szanse na zarobek. Do takich symboli należą przede wszystkim symbole WILD oraz SCATTER.

golden knight

Symbole WILD są niczym joker w talii kart, ponieważ zastępują wszystkie inne dostępne w grze Golden Knight symbole.

Dzięki temu osiąganie wygrywających kombinacji jest jeszcze łatwiejsze. Dodatkowo jeśli na planszy pojawi się kilka WILDów to całkiem prawdopodobne jest osiągnięci kilku wygranych jednocześnie, co pokazuje jak dochodową grą może być Golden Knight.

Na pewno pomocne okażą się również symbole SCATTER, które działają w taki sposób, że gdy pojawią się na planszy gry Golden Knight w określonej liczbie to zostaniemy przeniesieni do dodatkowych, zupełnie bezpłatnych gier, gdzie będziemy mogli zarobić pieniądze bez ponoszenia ryzyka. Dla określonych SCATTERów uzyskujemy określoną liczbę darmowych gier, które przeprowadzane są po liczbie linii wygrywających i wartości stawki dokładnie takich samych jak gra, w której SCATTERy zostały wylosowane.

Gra Golden Knight to świetna propozycja typu jednoręki bandyta, w której możemy zarobić sporo pieniędzy. Wiele zależeć będzie od szczęścia, ale potencjalne bardzo wysokie wygrane w stosunkowo do niskich stawek są bardzo zachęcające.

 

 

Dodaj komentarz

avatar

wpDiscuz