Menu

Hearts of Venice gry hazardowe


Zagraj na prawdziwe pieniądze


hearts of veniceZ całą pewnością każdy kto marzy o zarabianiu pieniędzy w kasynie internetowym szybko łatwo i przyjemnie powinien spróbować chociaż raz swoich sił na jednorękim bandycie, takim jak gra Hearts of Venice. To właśnie tutaj możemy przy udziale bardzo znikomego budżetu, bez zastosowania żadnego systemu czy strategii gry pokusić się o zaskakująco dobre rezultaty finansowe. W przeciwieństwie do ruletki, pokera czy blackjacka nie musimy znać specjalnie reguł gry, a właściwie ich poznanie zajmuje minutę.

Celem grającego na jednorękim bandycie takim jak Hearts of Venice jest wylosowanie układu symboli, zgodnego z tabelą wygranych.

Będziemy mogli cieszyć się z wysokiego zarobku kiedy na planszy gry znajdą się te same trzy, cztery lub pięć symboli, ułożonych w określony sposób. Oznacza to, że powinniśmy tak losować symbole w grze Hearts of Venice, że te będą przebiegały przez jedną z linii wygrywających (w grze dostępne jest ich całkiem sporo). By jednak wygrana trafiła na nasze konto, taka linia musi zostać pokryta stawką przez nas jeszcze przed losowaniem.

hearts of venice

Im więcej symboli będzie, tym większa będzie nasza wygrana. Warto jednak zaznaczyć, że w przypadku gry Hearts of Venice jeśli symboli jest mniej niż pięć, to swój bieg muszą one rozpoczynać od skrajnie lewego bębna, a wszystkie identyczne symbole muszą ze sobą sąsiadować. Tylko wtedy wygrana w Hearts of Venice trafi na nasze konto.

Z uwagi na to, że w grze występuje kilka linii wygrywających, gracz może sięgnąć nawet po kilka wygranych jednocześnie co jeszcze bardziej zachęcą do spróbowania swoich sił w tym bardzo emocjonującym jednorękim bandycie.

Co jeszcze warto wiedzieć o grze Hearts of Venice ?

Ano to, że tak jak w przypadku innych jednorękich bandytów, również tutaj każda kombinacja od trzech do pięciu identycznych symboli ma swoją określoną (inną) wartość. Rzadsze, trudniejsze do wylosowania kombinacje zapewnią nam znacznie większe wygrane, które sięgać mogą tysięcy razy tyle ile stawiamy, co pokazuje, że warto próbować swoich sił w tym bardzo dynamicznym i ciekawym automacie do gry.

 

 

Dodaj komentarz

avatar

wpDiscuz