Menu

Jewel of the Dragon gry

 


jewel of the dragon

Jewel of the Dragon to jeden z najbardziej popularnych automatów do gry typu jednoręki bandyta.

Gra cieszy się niesłabnącą popularnością w wielu kasynach internetowych, gdzie ludzie z całego świata walczą o zdobycie cennego diamentu smoka. Podobno ten kto wejdzie w jego posiadanie stanie się na tyle bogaty, że już nigdy w życiu nie będzie musiał pracować. Czy tak rzeczywiście będzie przekonamy się tylko wtedy kiedy spróbujemy zagrać w Jewel of the Dragon w swoim ulubionym kasynie internetowym.

Tak jak w przypadku wielu innych automatów do gry typu slot video celem gracza jest wylosowanie kombinacji identycznych symboli od trzech do pięciu w jednej linii płatnej. Taka linia musi zostać pokryta stawką przed losowaniem, w innym wypadku wylosowana wygrana nie zostanie przypisana do konta gracza.

jewel-of-the-dragon

Należy również pamiętać o tym by zdecydować za jaką stawkę chcemy grać. Im będzie ona wyższa, tym większe będą koszty gry, ale z drugiej strony wzrosną również wygrane.

Gracz powinien dokonać analizy swojego budżetu, tak by wybrać optymalną stawkę – nie za wysoką (bo narazi swój budżet na natychmiastowe bankructwo), ale też niezbyt niska – by maksymalizować wygrane.

Ostatecznym kosztem gry w Jewel of the Dragon jest iloczyn stawki przez liczbę linii płatnych. Ten drugi element jest równie ważny co wysokość stawki, bo stanowi odzwierciedlenie matematycznego prawdopodobieństwa wygranej. Im tych linii obstawimy więcej, tym większe będą możliwości osiągnięcia wygranej. Z drugiej strony im jest ich więcej, tym większe są koszty gry, więc grając powinien mocno zastanowić się nad tym ile linii płatnych w grze Jewel of the Dragon chce pokryć stawką.

Gra typu jednoręki bandyta pod nazwą Jewel of the Dragon zrealizowana została pod kątem graficznym z niezwykłą dbałością.

Na uwagę zasługuje fakt, że wszystkie symbole dostępne w grze są bardzo ładne, a graficzne tło przyjemne. Wprawdzie nie ma to realnego wpływu na osiągnięcie (lub nie) zysku, ale jednak znacznie lepiej korzysta się z gry, która swoim designem przyciąga a nie odstrasza, prawda ? Jewel of the Dragon to propozycja, którą można śmiało polecić każdemu kto chce spróbować swoich sił na jednorękim bandycie w kasynie internetowym.

 

 

Dodaj komentarz

avatar

wpDiscuz