Menu

Jewels Of India gry


Zagraj na prawdziwe pieniądze


jewels of indiaHindusi zamieszkujący Indie zakochani są w złocie, błyskotkach i diamentach, co zauważyć można nawet w jednorękim bandycie Jewels of India. Ten bardzo bogaty w kulturę kraj charakteryzuje się religią, w której czci się czy to szczury czy słonie, a zwierzęta te obchodzą specjalne święta każdego roku. Przykładowo słonie ozdabiane są kamieniami szlachetnymi i paradują po ulicach miasta.

Zobaczyć takiego słonia, a przede wszystkim wszechogarniającą miłość do błyskotek od hindusów, na pewno możemy w jednorękim bandycie Jewels of India.

Ten automat typu slot video przenosi nas w świat Indii, a także kamieni szlachetnych, których jest tam całe multum.

Jewels of India to automat, w którym do dyspozycji gracza oddane zostały trzy rzędy oraz pięć bębnów, na których losowane są symbole nierozerwalnie związane z kulturą hinduską, a przede wszystkim symbole obrazujące błyskotki, kamienie szlachetne.

jewels of india

Gracz, który pragnie zarobić pieniądze w kasynie internetowym grając w Jewels of India zobowiązany jest do wylosowania co najmniej trzech identycznych symboli na jednej z linii płatnej.

Im więcej takich symboli uda się wylosować, tym większa będzie jego wygrana. Chociaż wpływ na jej wysokość ma również wartość samych symboli, którą poznamy w sekcji informacyjnej w grze. Niektóre symbole warte są zaledwie kilka „groszy” podczas gdy inne przynoszą gigantyczne wygrane. Oczywiście te bardziej wartościowe symbole w grze Jewels of India wylosować jest znacznie ciężej, ale wszystko zależy od szczęścia – taki oto już jest wyznacznik automatów do gry.

Jewels of India to gra, którą znajdziemy w najlepszych kasynach internetowych. Po jej uruchomieniu od razu możemy skorzystać z funkcji automatycznej gry, dzięki czemu nie musimy zastanawiać się nad nieustannym klikaniem przycisku „start”, a jedynie obserwujemy spływające na nasze konto wygrane.

Jewels of India to pełen dynamicznie działający automat do gry, w którym zarobić możemy duże pieniądze. Być może w ciągu kilku sekund zarobimy taką fortunę, że wycieczki do Indii przestaną być dla nas marzeniem, a staną się rzeczywistością ? W Jewels of India oczywiście występują symbole WILD oraz SCATTER, które zwiększają szanse na zarobek.

 

 

Dodaj komentarz

avatar

wpDiscuz