Menu

Jumpin Jalapenos gry kasynowe


Zagraj na prawdziwe pieniądze


jumpin jalapenosJalapeno to rodzaj bardzo ostrej papryczki, którą coraz częściej można kupić nawet u nas w kraju. Chociaż największą popularnością papryczki Jalapeno cieszą się w Meksyku, gdzie dodawane są do taco i buritto, to jednak i w Polsce można je spotkać, a także fanów tej niesamowicie ognistej papryczki. Na cześć jalapeno i fanów ostrej papryki powstał slot video Jumpin’ Jalapenos gdzie losujemy symbole przede wszystkim tych ostrych papryczek. Jeśli będziemy mieli szczęście to wylosujmy ich co najmniej trzy dzięki czemu do naszego konta zostanie przypisana określona wygrana.

Ile wynosi koszt gry w Jumpin’ Jalapenos ?

Ten uzależniony jest od dwóch elementów. Przede wszystkim wysokości stawki (regulowanej przez gracza), a także liczbie linii płatnych, na które stawka zostanie postawiona (również regulowana wartość przez gracza). Pierwszy element – stawka – ma znaczenie co do wysokości wygranych. Im większa stawka, tym większe wygrane, ale i koszty gry.

Drugi element – liczba linii płatnych wpływ na prawdopodobieństwo osiągnięcia wygranej. Ich tym linii jest więcej, tym większe szanse do osiągnięcia wygranej, ale ponownie wzrastają koszty gry.

jumpin-jalapenos

Najkorzystniej dla gracza byłoby maksymalizować wysokość stawki oraz liczbę linii, ale na to często nie pozwala budżet w grze Jumpin’ Jalapenos.

Pierwszym elementem, który powinien ulec obniżeniu jest wysokość stawki, a liczbę linii zawsze powinniśmy pozostawić na maksimum, tak by mieć maksymalnie duże szanse na zarobienie pieniędzy.

Jumpin’ Jalapenos to naprawdę zwariowana produkcja jednorękiego bandyty, która na pewno znajdzie swoich odbiorców, szczególnie wśród miłośników ostrego jedzenia. Jeśli lubimy pikantną rozgrywkę, a także chcemy poczuć jak mocnej jest jalapeno to czym prędzej powinniśmy spróbować swoich sił w jednorękim bandycie o nazwie Jumping’ Jalapenos. Jest on dostępny w najlepszych kasynach internetowych gdzie możemy sprawdzić jak szczęśliwą rękę mamy do gry na jednorękich bandytach. Wygrane mogą być zaskakująco duże, więc gra jest warta świeczki !

 

Dodaj komentarz

avatar

wpDiscuz