Menu

Jungle Wild gry hazardowe


Zagraj na prawdziwe pieniądze


jungle wildGra typu jednoręki bandyta Jungle Wild to doskonała okazja do tego by przy udziale bardzo małego kapitału finansowego osiągnąć sukces w kasynie internetowym. W przeciwieństwie do wszystkich innych gier jakie znajdziemy w kasynach internetowych, w przypadku automatów do gry typu slot video możemy liczyć na to, że nawet mając bardzo mały budżet udać nam się może wygrać sporo pieniędzy. W żadnej innej ofercie kasyna internetowego nie znajdziemy okazji by podczas kilkusekundowej gry zarobić kilka tysięcy razy tyle ile postawimy, a tak właśnie jest w grze Jungle Wild.

Dzika dżungla jest bardzo niebezpieczna, kryje się tu wiele egzotycznych, jadowitych zwierząt, ten jednak kto nie ulęknie się tego faktu i postanowi spróbować swoich sił w grze Jungle Wild może zostać sowicie wynagrodzony.

Gracz, który pragnie zarobić pieniądze w tej produkcji musi wylosować odpowiednią liczbę symboli (co najmniej trzech) w określonym schemacie (zaczynając od lewego bębna, wszystkie symbole muszą być identyczne i ze sobą sąsiadować). Ostatecznym warunkiem uzyskania wygranej jest by linia na której trzy takie same symbole zostały wylosowane i spełniają powyższe warunki była pokryta przed losowaniem stawką.

Gracz sam decyduje na jaką liczbę linii stawia oraz ile ta stawka wynosi. Te decyzje mają wpływ nie tylko na koszty pojedynczej gry, ale także na matematyczne szanse na osiągnięcie wygranej. Jak nie trudno jest się domyśleć – im wyższe koszty gry, tym większe prawdopodobieństwo wygranej, a także wzrasta wraz z kosztami, wysokość potencjalnego zarobku.

jungle wild

Gra Jungle Wild to odważna propozycja dla fanów jednorękich bandytów, którzy nie boją się dynamicznej rozgrywki opartej o wielkie emocje.

Ten kto skusi się na propozycję kasyna internetowego i spróbuje swoich sił w tej grze może pomóc sobie losowanie symboli WILD (zastępują inne symbole) i SCATTER (umożliwiają grę za darmo przez określoną liczbę rund – darmowych spinów).

Atrakcyjna graficznie gra Jungle Wild to ciekawa propozycja dla fanów jednorękich bandytów, którzy chcą w ten sposób ograć kasyno. Czy się uda ? Zależy to od szczęścia, któremu trzeba dopomóc uruchamiając grę Jungle Wild !

 

Dodaj komentarz

avatar

wpDiscuz