Menu

Kitty Glitter gry


Zagraj na prawdziwe pieniądze


Kitty GlitterJednoręki bandyta to ten rodzaj gier hazardowych, który zapewnia niesamowite emocje oraz adrenalinę na każdym kroku gry. Wystarczy uruchomić grę Kitty Glitter, wybrać stawkę na linię oraz liczbę linii płatnych, na które chcemy postawić pieniądze, a następnie kręcić bębnami automatu. Jeśli na planszy pojawi się co najmniej trzy takie same symbole, to do konta gracza przypisywana jest wygrana. Ta uzależniona jest od wysokości stawki, liczby wylosowanych symboli i ich wartości. Informacja „paytable” czyli tabela wygranych obrazuje wartość konkretnych symboli – możemy zapoznać się z nią by wiedzieć, które symbole są najbardziej wartościowe, a które zapewniają nieco mniejsze zyski.

W grze Kitty Glitter gracz ma do dyspozycji również ciekawą funkcję autoplay, która staje się standardem dla nowoczesnych automatów do gry.

Przy jej wykorzystaniu możemy uruchomić automatycznie wznawiane losowania w grze, dzięki czemu nie musimy nieustannie powtarzać naciskania przycisku start. Po uruchomieniu funkcji automatycznej gry możemy skupić się na spoglądaniu ile wynosi nasza wygrana w konkretnym losowaniu.

Zaletą takich gier jak Kitty Glitter jest fakt, że gracz nie musi dysponować wiedzą ani specjalnym systemami, które używa się na przykład grając w ruletkę. Wystarczy tylko uruchomić grę i czekać na wynik losowania. Z drugiej strony jednak wpływ na ostateczny wynik grającego jest mocno ograniczony do poziomu posiadanego szczęścia.

kitty glitter

Grafika w grze Kitty Glitter jest przyjemna i na pewno przypadnie do gustu miłośnikom kotów, które są głównymi symbolami w tej grze.

Kitty Glitter to tradycyjne wydanie nowoczesnego automatu do gry, który składa się z pięciu bębnów oraz trzech rzędów gdzie losowane są symbole wspomnianych kotów, a także różnych błyskotek. W grze dostępne jest wiele linii wygrywających, więc gracze mają naprawdę multum szans do tego by wylosować wygrywające kombinacje symboli.

Gra Kitty Glitter dostępna jest w najlepszych kasynach internetowych, gdzie spróbować możemy swojego szczęścia w tym dość charakterystycznym automacie do gry. Czy zarobimy na nim pieniądze ? Zależy to przede wszystkim od szczęścia, więc przekonać możemy się tylko w praktyce !

 

 

Dodaj komentarz

avatar

wpDiscuz