Menu

Liga Mistrzów powraca przed nasze telewizory już nazajutrz!

0005z8hbmne38vpx-c122-f4Liga Mistrzów to czynnik na który czeka każdy z nas. Faza grupowa wraca po przerwie reprezentayjnej, przynosząc nam do dyspozycji następną porcję emocji, które będziemy mogli obserwować na boiskach europejskich już od 18 października! Mowa tu o niezmiernie dobrych spotkaniach, gdyż w tej kolejce fazy grupowej wolno wyróżnić takie perełki jak Leverkusen – Tottenham, Lyon – Juventus, Real Madryt – Legia Warszwa, Barcelona – Manchester City, Bayern – PSV, a także parę pozostałych spotkań, które na pewno naniosą masę świetnych emocji przed telewizorami.

Najmocniejsze kursy na mecze tej grupy Ligi Mistrzów przekazuje obecnie EnergyBet, który w swej ofercie ma wszystkie bieżące mecze Ligi Mistrzów. Do naszej dyspozycji oddawana jest cała seria spotkań już teraz, a także będą one dostępne w ofercie live, którą daje ten bukmacher internetowy.

Warto dorzucić, że zakłady sportowe EnergyBet są także zapewniane w naszym kraju, przez co każdy gracz z Polski śmiało będzie wstanie skorzystać z oferty. EnergyBet dysponuje też bonusami dla nowych konsumentów.

Jak obstawić obecną faze Ligi Mistrzów?

529891472731244

Dla mnóstwa ludzi nadzwyczaj interesującym tematem jest to, jak obstawić obecną kolejkę Ligi Mistrzów. Wszyscy profesjonaliści w Polsce jasno zapewniają, że najbardziej atrakcyjnym spotkaniem do obstawienia będzie rozgrywka Legii z Realem, który jest plasowany jak mecz “overowy” dla Realu, który ma w niezmiernie łatwy sposób rozprawić się z drużyną z Łazienkowskiej.

Mecz będzie na pewno obfitować w wiele bramek, jakie będą mogli strzelać także rezerwowi, jak i dodatkowo gwiazdy Realu takie jak Cristiano Ronaldo, czy również Gareth Bale. Szczególnie dla tego pierwszego, będzie to kapitalna przesłanka aby przełamać słabość strzelecką i podbudować swe statystyki meczowe.

Równie dobrze prezentuje się mecz Barcelony z Manchesterem City, który Barcelona zamierza zwyciężyć. Aktualnie można zdobyć wygraną Barcelony po bardzo atrakcyjnym kursie, jaki jest wart uwagi w odniesieniu do aktualnej formy ekipy z Katalonii.

 

Dodaj komentarz

avatar

wpDiscuz