Menu

Lucky Lady’s Charm

 

Zagraj na prawdziwe pieniądze
 


Lulucky lady charmcky Lady’s Charm to gra slotowa adresowana głównie do kobiet, choć oczywiście nie ma przeciwskazań by z automatem zmierzyli się także mężczyźni. Autorem gry jest studio Novomatic.
Jest to dość innowacyjny wideoautomat, w oczy rzuca się przede wszystkim jego wygląd, wszystko w wielobarwnej kompozycji, z dominującym kolorem różowym. Co trzeba wiedzieć o Lucky Lady’s Charm przed wprawieniem gry w ruch?

Jest to 5-bębnowy automat ułożony w 3 rzędach. Rozrysowano 10 linii wygranych. Symbolami w grze są między innymi oznaczenia karciane: „A”, „K”, „Q”, „J”, „10” i „9”. Spotkamy tu także znaczki z biedronką, szczęśliwym talizmanem, monetą, mistyczną kulą, podkową, czterolistną koniczynką oraz twarzą kobiety. Symbol mistycznej kuli może nam zagwarantować 15 darmowych obrotów, z których wygrana będzie potrojona. Twarz kobiety to symbol-joker, który może zastąpić każdy inny znak, tworząc linię wygranej.

 

Lucky Lady's Charm

Zasady są bardzo proste, po zakręceniu bębna, na linii wypłat musimy uzbierać odpowiednią ilość symboli aby zgarnąć wygraną.

Najcenniejszy jest znak z podobizną kobiety, skompletowanie 5 takich znaków w linii skutkuje maksymalną wygraną. Najmniej wartościowe są oznaczenia karciane, wyżej cenione są symbole monety, koniczyny, talizmanu, podkowy i biedronki. Wysokie wygrane zagwarantuje także sekwencja ułożona z symbolu mistycznej kuli, tutaj otrzymamy także darmowe obroty z potrójną wygraną. W grze mamy też funkcję Gamble – w przypadku szczęśliwego obrotu, możemy zatrzymać pieniądze, lub zaryzykować je w dodatkowej minigrze, w której naszym celem będzie prawidłowe wytypowanie koloru (czerwony, czarny) następnej wylosowanej karty.

Lucky Lady’s Charm to doskonały automat pozwalający na zdobycie dużych pieniędzy. W grze wspaniale czuć się będą kobiety, ponieważ to z myślą o nich zaprojektowano tę grę. Oczywiście swoich sił spróbować mogą również panowie. Ze względu na sporo dodatkowych opcji, gracze początkujący powinni najpierw spróbować swoich sił w prostszych automatach slotowych, tak aby bez zbędnego ryzyka zrozumieć mechanizmy i działanie tego typu gier.

 

 

Dodaj komentarz

avatar

wpDiscuz