Menu

Majestic Forest gry


Zagraj na prawdziwe pieniądze


majestic forestMajestic Forest to propozycja dla tych graczy, którzy chcą spróbować swoich sił na jednorękim bandycie z niewielką liczbą linii płatnych (w grze jest ich dziesięć), a także lubią klimat lasu i zamieszkujących go zwierząt (takie oto symbole występują w grze).

Kolory dominujące na slot video Majestic Forest to zieleń i brąz, które oczywiście podkreślają leśny charakter gry.

Gracze losują wspomniane symbole (ale występują tutaj również standardowe 10, J, Q, K, A) na pięciu bębnach i trzech rzędach, co wskazuje, że Majestic Forest jest tradycyjnym wydaniem jednorękiego bandyty.

Liczba linii wygrywających w grze Majestic Forest nie jest duża, co powoduje, że możemy szybko ocenić czy udało nam się wygrać pieniądze. Znikoma liczba linii powoduje również to, że możemy zagrać na odważniejsze stawki, ponieważ nawet przy wysokich stawkach, koszty gry nie są aż tak wysokie jak w przypadku automatów, które posiadają kilkaset linii wygrywających !

Majestic Forest to gra, w której trzeba wylosować co najmniej trzy identyczne symbole, które będą przebiegały przez jedną z dziesięciu linii wygrywających. Te symbole znajdować się muszą na sąsiadujących ze sobą bębnach oraz zaczynać się od skrajnie lewego bębna. Co oczywiste aby wygrana została przypisana do naszego konta, na linii wygrywającej znajdować się musi postawiona przez gracza stawka.

Majestic Forest

Ostateczna wysokość wygranej uwarunkowana jest nie tylko samą stawką, ale także liczbą i wartością symboli.

W grze możemy zapoznać się z wartościami symboli wchodząc do sekcji informacyjnej „tabela wygranych = PAYTABLE”. To tutaj odnajdziemy informacje na temat wartości poszczególnych symboli, dzięki czemu w grze Majestic Forest z łatwością zidentyfikujemy najbardziej pożądane symbole, które przyniosą nam największe korzyści.

Gra Majestic Forest dostępna w większości kasyn internetowych prezentuje bardzo ładną, schludnie przygotowaną grafikę, która powinna przypaść do gustu większości graczy. W grze występują oczywiście dodatkowe symbole jak WILD czy SCATTER, które zwiększają matematyczne szanse na zarobienie pieniędzy w slot video Majestic Forest.

 

 

Dodaj komentarz

avatar

wpDiscuz