Menu

Moon Goddess gry hazardowe

 


moon goddessAutomaty do gry typu jednoręki bandyta już od wielu lat cieszą się niesłabnącą popularnością w wielu kasynach internetowych. Dla klientów kasyna stanowią one doskonałą okazję do zarobienia pieniędzy, ponieważ nie potrzeba tutaj żadnych systemów, pomysłów na grę, a jedynie dopisać grającemu musi szczęście. Jeśli poziom szczęścia wejdzie odpowiednio wysoko, to klient kasyna może w ciągu krótkiego okresu czasu wzbogacić się o wiele pieniędzy.

Najwyższe wygrane dostępne w grach takich jak Moon Goddess wynoszą nawet kilka tysięcy razy tyle ile stawka grającego, co jasno obrazuje, że warto zainteresować się jednorękimi bandytami. Jedna gra w takim automacie typu slot video trwa zaledwie kilka sekund, więc w ciągu godziny można odmienić swoje życie do góry nogami !

Wysokości wygranych uzależnione są również od stawek jakie grający w Moon Goddess zdecyduje się zaryzykować.

Oczywiście im będą one większe, tym większe wygrane można uzyskać, ponieważ wygrana równa jest stawce pomnożonej przez wartość wylosowanych symboli.

W grze występują różne symbole, które mają różne wartości. Im rzadsze, cięższe do wylosowania symbole z gry Moon Goddess, tym większa będzie wygrana dopisana do konta grającego. Wpływ na ich wartość ma również ilość, ponieważ wygrać można losując od trzech do pięciu takich samych symboli. Co logiczne, im więcej takich symboli jest, tym większa wartość kombinacji wygrywającej.

moon goddess

Moon Goddess to automat do gry, w którym losujemy symbole na planszy do gry składającej się z pięciu bębnów oraz trzech rzędów, co jest rozwiązaniem standardowym dla większości nowoczesnych automatów tego typu.

Do dyspozycji gracza pozostają aż 30 linie płatne, na których to możemy postawić stawkę. Im więcej takich linii pokryjemy stawką, tym większe będzie prawdopodobieństwo osiągnięcia wygranej, ale wzrosną też koszty gry, które równe są wynikowi mnożenia liczby linii płatnych przez wybraną stawkę.

Grafika gry Moon Goddess nawołuje do klimatu wszechświata, księżyca, więc spotkamy tutaj ciemno granatowe barwy. Gra jest bardzo dynamiczna, a po wygrane można sięgać niemal co kilka sekund. W grze jest bardzo dużo ciekawych dodatków jak symbole WILD i SCATTER, które zwiększają szanse na zarobienie pieniędzy.

 

 

Dodaj komentarz

avatar

wpDiscuz