Menu

Night of the Wolf gry kasynowe


night of the wolfNight of the Wolf (Noc Wilka) to ciekawy i bardzo klimatyczny jednoręki bandyta, w którego zagrać możemy w najlepszych kasynach internetowych. Gra charakteryzuje się specyficzną grafiką, bardzo ciemną i mroczną, która podkreśla tło ciemnej nocy, w której grasuje wilk. Jak nie trudno jest się domyśleć, głównym symbolem w grze Night of the Wolf jest sam wilk, którego jeśli wylosujemy w liczbie od trzech do pięciu to do naszego konta zostanie przypisana całkiem wysoka wygrana.

Gra ma nowoczesny charakter, ponieważ składa się z trzech rzędów oraz pięciu bębnów gdzie losowane są symbole.

Wygrane przypisywane są do konta gracza jeśli uda się wylosować od trzech do pięciu identycznych symboli. Warunkiem przypisania wygranych jest by wszystkie te symbole znajdowały się obok siebie (na sąsiadujących bębnach) oraz zaczynały się od skrajnie lewego bębna. Ważne jest również by na linii gdzie wylosowano taką kombinację symboli znajdowała się również stawka postawiona przez gracza, co jest oczywiście warunkiem przypisania wygranej.

Gra posiada 30 linii płatnych, na których możemy umieścić stawkę. Klikając w przycisk MAX BET automatycznie rozpoczynamy grę na maksymalną stawkę oraz maksymalną liczbę linii płatnych.

Przycisk PAYTABLE przenosi nas do tabeli wygranych, która uwidacznia wartość symboli, dzięki czemu wiemy na których zarobimy najwięcej pieniędzy.

Przycisk AUTOPLAY uruchamia automatycznie wznawiane gry, dzięki czemu nie musimy uruchamiać każdego losowania osobno, a jedynie skupiamy się na spoglądaniu czy właśnie udało nam się zarobić pieniądze.

night of the wolf

Gra Night of the Wolf zasługuje na wysoką ocenę, choćby z uwagi na bardzo ładną grafikę oraz dobrze dopasowane dźwięki.

Jest to na pewno gra, która została wykonana z dbałością o szczegóły.

Sukces grającego w Night of the Wolf zależy przede wszystkim od szczęścia, ponieważ grający nie ma wpływu na losowane symbole. Niemniej można próbować tak manipulować stawkami, że przy pierwszym trafieniu wyjdziemy na plus, ale takie strategie gry raczej przeznaczone są tylko dla zaawansowanych graczy. Spróbuj swojego szczęścia w Night of the Wolf w swoim ulubionym kasynie internetowym i sprawdź czy Noc Wilka okaże się dla Ciebie dochodowa !

 

 

Dodaj komentarz

avatar

wpDiscuz