Menu

Noah’s Ark gry hazardowe


Zagraj na prawdziwe pieniądze


noahs arkNoah’s Ark to kolejny jednoręki bandyta, w którym możemy powalczyć z kasynem o wielkie pieniądze. Arka Noego (Noah’s Ark) to biblijna Arka, na którą Noe zabrał po parze z każdego gatunku zwierząt, co miało skutkować przetrwaniem każdego gatunku. My w grze o tej samej nazwie będziemy losowali symbole nierozerwalnie związane z Arką Noego właśnie. Jeśli wylosujemy je w odpowiedniej ilości, a także prawidłowej kolejności, będziemy mogli cieszyć się z dużego zarobku, który zostanie dopisany do naszego konta w kasynie internetowym.

W grze Noah’s Ark występują dodatkowe symbole, które mają niebagatelny wpływ na przebieg rozgrywki.

Są to symbole SCATTER oraz WILD. Te pierwsze – jeśli wylosujemy w liczbie co najmniej kilku – przenoszą nas do darmowych spinów bębnami gry Noah’s Ark. Oznacza to, że zostają uruchomione dla nas dodatkowe, darmowe gry przeprowadzane po liczbie linii oraz stawce takiej samej jak gdy SCATTERy zostały wylosowane. To daje nam sposobność do zarobienia sporych pieniędzy bez ponoszenia jakichkolwiek kosztów. Bardzo często uzyskać można nawet kilkanaście darmowych spinów, co owocuje szansą do zarobienia sporych pieniędzy bez żadnego ryzyka.

Noahs Ark

Tymczasem symbole WILD bardzo często porównywane są do jokera w talii kart, ponieważ zastępują wszystkie inne symbole.

Dzięki temu kiedy WILDy pojawią się na planszy gry Noah’s Ark mamy pewność, że prawdopodobieństwo wygranej jest znacznie większe. Dodatkowo należy wspomnieć o tym, że w momencie pojawienia się kilku symboli WILD na planszy naszej gry mamy znacznie większe szanse na osiągnięcie kilku wygranych jednocześnie. Może zatem okazać się, że podczas jednego losowania w grze Noah’s Ark zarobimy bardzo dużo pieniędzy.

Grafika jednorękiego bandyty o nazwie Noah’s Ark jest bardzo ładna i dzięki temu korzysta się z tej gry jeszcze przyjemniej, chociaż oczywiście pamiętamy o tym, że najważniejsze to zarabiać pieniądze na jednorękim bandycie, a nie cieszyć się ładnym designem. Mimo wszystko pod kątem graficznego wystroju, producenci Noah’s Ark się postarali.

 

Dodaj komentarz

avatar

wpDiscuz