Menu

Pelican Pete gry hazardowe


Zagraj na prawdziwe pieniądze


pelican pete

Pelican Pete to dość ciekawy pod względem pomysłu jednoręki bandyta, w którym grający może losować wygrywające symbole aż na pięćdziesięciu liniach płatnych.

Im tych linii przed losowaniem zostanie zaznaczonych więcej tym większe szanse grającego na odnotowanie wygranej, ale z drugiej strony wzrastają oczywiście koszty gry. Nie ma obowiązku dla grającego w kasynie internetowym w slot video Pelican Pete by grać na wszystkie dostępne linie, ale jak rekomendują najlepsi gracze zawsze warto rozważyć taką możliwość. Jeżeli budżet pozwala na to by grać na wszystkie dostępne linie, powinniśmy właśnie to zrobić, znacząco zwiększając swoje szanse na wylosowanie wygrywającego układu.

Pelican Pete to jednoręki bandyta, który opowiada o pewnym pelikanie, który od dłuższego czasu krąży nad statkami i zawsze uda mu się coś „podkraść”. Z racji tego, że jego dziób jest w stanie pomieścić sporo przedmiotów, a nad „terenem działania” Pelican Pete coraz częściej przepływają statki transportujące złoto, okazało się, że ten pelikan jest naprawdę bogaty.

Gracze, którzy wylosują w Pelican Pete symbol głównego bohatera opowieści mogą wygrać naprawdę sporo pieniędzy, co widać już po wizerunku samego pelikana, który w dziobie trzyma bardzo dużo złota.

Pelican Pete

Graficzne Pelican Pete jest bardzo prosty i jeśli ktoś oczekuje od jednorękiego bandyty olśniewającej grafiki, to zawiedzie się produkcją Pelican Pete.

Niestety symbole występujące w tym slot video, tło jak i cała otoczka graficzna pozostawiają wiele do życzenia.

Czy jednak grafika w grach typu jednoręki bandyta jest rzeczywiście najważniejsza ? Pewnie kilka osób zwróci uwagę, że tak, ale przecież gramy w takie sloty jak Pelican Pete po to by zarabiać pieniądze, a nie przejmować się tym jak gra wygląda, prawda ?

Gra Pelican Pete składa się z pięciu bębnów i aż czterech rzędów (co nie jest standardem) więc by przywyknąć do reguł gry być może będziemy potrzebowali chwilę czasu. Możemy początkowo sprawdzić jak Pelican Pete jest dla nas szczęśliwy w grze „dla zabawy”, a dopiero po chwili spróbować grać „na prawdziwe pieniądze”. Kto wie, może złapiemy pelikana Pete i zarobimy pieniądze ?

 

 

Dodaj komentarz

avatar

wpDiscuz