Menu

Pharaoh’s Fortune gry kasynowe


Zagraj na prawdziwe pieniądze


pharaohs fortunePodobno faraonowie należeli do najzamożniejszych władców świata w historii. Uwielbiali się otaczać przede wszystkim złotem w każdej postaci – niemal każdy przedmiot codziennego użytku, który był przeznaczony dla faraona, łącznie oczywiście z elementami garderoby musiał być złoty, co oczywiście świadczyć miało o statusie władcy.

W grze Pharaon’s Fortune staniemy przed szansą odnalezienia zaginionych skarbów faraonów, które podobno spoczywają gdzieś w samym sercu ogromnej pustyni.

Jest to wielki teren, którego splądrowanie może zająć wiele czasu, chyba, że będziemy mieli szczęście. To właśnie szczęście jest wyznacznikiem powodzenia w takich poszukiwaniach i w takich grach jak Pharaon’s Fortune, czyli jednym z lepszych jednorękich bandytów w jakie możecie zagrać w swoim ulubionym kasynie internetowym !

Jakie zadania na was czekają ?

Przede wszystkim musicie losować symbole, które pojawiają się na planszy gry. Celem jest uzyskanie takiego układu gdzie co najmniej trzy identyczne symbole układają się po kolei, od lewej strony poczynając obok siebie oraz przechodzą w określony sposób (po jednej z dostępnych linii wygranych, która została pokryta stawką). Jeśli tak się stanie do konta grającego dopisywana jest wygrana zgodna z tabelą wygranych. Dostępna w grze „Paytable” tabela wygranych obrazuje wartości poszczególnych symboli. Podczas gdy jedne warte są zaledwie kilka dolarów, inne mogą gwarantować zyski na poziomie tysięcy dolarów podczas jednego losowania.

Pharaoh’s Fortune

Grafika w grze Pharaon’s Fortune jest naprawdę ładna i ciężko się do czegoś przyczepić.

Dla części z grających nie ma to żadnego znaczenia, ale dla estetyków na pewno będzie to plus, o którym warto wspomnieć. Gra Pharaon’s Fortune to doskonała okazja do przeżycia niesamowitych emocji związanych z poszukiwaniem drogocennego skarbu. Jeśli nasze wytrwałe poszukiwania okażą się szczęśliwe to bardzo możliwe, że w ciągu jednego dnia dorobimy się fortuny. Złote artefakty związane z faraonami są po prostu bezcenne, więc ich odnalezienie może być życiowym sukcesem !

 

 

Dodaj komentarz

avatar

wpDiscuz