Menu

Princess of Paradise gry


Zagraj na prawdziwe pieniądze


princess of paradiseDlaczego gry typu jednoręki bandyta cieszą się aż tak dużą popularnością w kasynach internetowych ? Dlaczego ludzie tak chętnie ryzykują swoje pieniądze mimo że nie mają żadnej pewności co do tego jak przebiegać będzie rozgrywka, nie mają absolutnie żadnego wpływu na zwiększenie swoich szans, na przebieg rozgrywki ? Na pewność popularność jednorękich bandytów takich jak Princess of Paradise wynika z łatwej, wręcz banalnej rozgrywki.

Jedyne co musi zrobić gracz by zacząć swoją przygodę z jednorękim bandytom Princess of Paradise to wyznaczenie wysokości stawki, a także liczby linii płatnych, na które postawi pieniądze. Liczba tych linii równoznaczna jest z ilością szans jakie grający będzie miał do zarobienia pieniędzy. Z drugiej jednak strony wzrost ilości linii (jak i stawki) związany jest ze wzrostem kosztów gry.

Princess of Paradise to opowieść o księżniczce z raju, a sama plansza gry składa się z trzech rzędów oraz pięciu bębnów.

Podobnie jak w przypadku setek innych automatów do gry, również w Princess of Paradise grający musi trafić układ od trzech do pięciu symboli na jednej z linii, które zostały obstawione przed rozpoczęciem losowania. Każdy symbol w grze Princess of Paradise posiada swoją unikatową wartość, więc wygrane mogą znacząco się od siebie różnić. Bardziej unikatowe, cięższe do trafienia symbole mają większe wartości, więc dzięki nim można wygrać tysiące euro.

princess of paradise

W grze Princess of Paradise występują również symbole specjalne (WILD i SCATTER).

Te pierwsze odpowiedzialne są za zastąpienie każdego, innego symbolu w grze, więc wygrane są łatwiejsze do osiągnięcia gdy wylosujemy kilka WILDów. SCATTER to natomiast symbole specjalne w grze Princess of Paradise, dzięki którym uzyskać możemy tak zwane darmowe spiny, czyli losowania gry, w których stawka zostaje pokryta przez kasyno, a my nie ponosimy żadnych kosztów, za to mamy realną szansę zarobienia pieniędzy !
Gra jest wykonana bardzo ładnie pod kątem graficznym, a dźwięki jakie wydobywają się z głośników podczas gry w Princess of Paradise są przyjemne. Nie pozostaje nic innego jak spróować swoich sił w tym slocie video.

 

Dodaj komentarz

avatar

wpDiscuz