Menu

Queen of the Nile 2 gry hazardowe


Zagraj na prawdziwe pieniądze


queen of the nile 2

Królowa Nilu 2 (Queen of the Nile 2) to jeden z najnowszych automatów typu slot video, którego spragnieni emocji gracze mogą wypatrywać w swoich ulubionych kasynach online.

To właśnie w tej grze czekają na Ciebie emocje związane z wielką podróżą wzdłuż Nilu, która może zakończyć się odnalezieniem skarbu. Jak wiadomo Egipt i ówcześni Faraonowie, a także Królowe uwielbiali otaczać się złotem i luksusem, a z racji tego, że Nil to główna rzeka życiodajna w Egipcie, być może gdzieś u jej brzegów znajdują się wielkie skarby. Jeśli nie wyruszysz w podróż z grą Queen of the Nile 2 i nie sprawdzisz co czyha się pod skąpaną słońcem pustynią, a także na brzegu Nilu nigdy nie dowiesz się jakie skarby można tam znaleźć.

Graficznie gra typu jednoręki bandyta o nazwie Queen of the Nile 2 wygląda naprawdę atrakcyjnie i ciężko jest się do niej pod jakimkolwiek względem estetycznym przydzielić. Złote kolory doskonale oddają klimat i charakter Nilu, Egiptu więc gracze poszukujący skarbów na pewno od razu wczują się w klimat gry.

queen of the nile 2

Queen of the Nile 2 to slot video w którym musimy wylosować odpowiedni układ co najmniej trzech takich samych symbol.

Te znajdować się będą na planszy gry, która to zawiera określoną liczbę linii płatnych. By ewentualna wygrana została przypisana do naszego konta musimy wylosować co najmniej trzy identyczne symbole, a te przebiegać muszą przez jedną z dostępnych linii wygranych. Równie ważne i istotne jest to by na tej linii jeszcze przed zakręceniem bębnami znalazła się stawka, która jest podstawą wypłaty wygranej. Im ta stawka będzie większa, tym większa będzie wygrana, która stanowi iloczyn stawki właśnie razy wartości konkretnych symboli. Każdy symbol występujący w grze Queen of the Nile 2 posiada inną wartość – jedne zapewniają kolosalne zyski, inne gwarantują zysk tylko kilku centów, dolarów – w zależności od wysokości stawki.

Gra Queen of the Nile 2 jest bardzo ciekawa, dynamiczna i dostarcza zwolennikom jednorękich bandytów wielu emocji, więc warto polecić tę grę wszystkim, którzy pragną zarobić pieniądze w kasynie internetowym.

 

 

Dodaj komentarz

avatar

wpDiscuz