Menu

Quick Hit Pro gry kasynowe

 


quick hit proAż 40 linii wygrywających przewidzieli producenci gry Quick Hit Pro, którą znaleźć można w najlepszych kasynach internetowych. Dzięki tej grze stajemy przed szansą na zarobienie dużych pieniędzy, a tychże szans jak sugeruje liczba dostępnych linii mamy całkiem sporo.

Plansza gry Quick Hit Pro składa się z czterech rzędów oraz pięciu bębnów, na których to losowane są symbole dość proste, bo w szczególności są to owoce, dzwoneczki i cyferki, jakże znane i już legendarne.

Celem grającego w Quick Hit Pro jest wylosowanie wygrywającej kombinacji symboli, czyli co najmniej trzech identycznych symboli, które są wylosowane obok siebie i przebiegają przez jedną z czterdziestu linii wygrywających. Jeśli na takiej linii znalazła się również stawka grającego, wtedy do jego konta przypisywana jest wygrana, zgodna z wysokością stawki, a także wartością symboli. Ponieważ każdy symbol występujący w grze Quick Hit Pro ma nieco inną wartość, wygrane mogą znacząco się od siebie różnić. Czasami wygramy tylko kilka eurocentów, a czasami wygrana wynosić można kilka tysięcy euro !

Logo Quick Hit Pro jest symbolem SCATTER i jeśli na planszy gry pojawi się ich kilka to otrzymamy darmowe spiny w grze po liczbie linii i stawce zgodnej z wartościami gry kiedy to SCATTERy zostały wylosowane. Dzięki takiemu rozwiązaniu zyskujemy szansę na zarobienie pieniędzy bez ponoszenia jakiegokolwiek ryzyka.

quick hit pro

W grze Quick Hit Pro wylosować możemy także symbole WILD, które zastępują wszystkie inne symbole, dzięki czemu potencjalne szanse na wygraną wzrastają drastycznie mocno.

Quick Hit Pro to automat do gry, który odnajdziemy w wielu kasynach internetowych. Stanowi on wielką szansę do zarobienia sporych pieniędzy, a z racji tego, że graficznie prezentuje się przyjemne, gra w Quick Hit Pro jest przyjemnością. Najważniejsze jest jednak by udało nam się na tej grze zarobić pieniądze, ale o tym nie przekonamy się nigdy jeśli nie zdecydujemy się zagrać w tego ekscytującego jednorękiego bandytę. Szczęście się przyda, ale warto próbować, bo wygrane w Quick Hit Pro są naprawdę duże.

 

 

Dodaj komentarz

avatar

wpDiscuz