Menu

Rocket Man gry kasynowe


Zagraj na prawdziwe pieniądze


rocket man

 W Rocket Man staniesz przed szansą zarobienia ogromnych pieniędzy, jeśli tylko uruchomisz ten slot video w wybranym przez Ciebie kasynie internetowym.

Składający się z trzech rzędów oraz pięciu bębnów automat do gry okraszony jest starannie wykonaną grafiką, która powoduje, że producenci zasługują na piątkę pod kątem przygotowania gry „dla oka”.

Tak jak w przypadku wielu innych automatów do gry, również w Rocket Man nie mogło zabraknąć specjalnych symboli, które zwiększają szanse na osiągnięcie sukcesu przez gracza. Do tych symboli zaliczamy :

  • SCATTERy – to symbole specjalne, które pojawiają się na planszy gry Rocket Man. Jeśli wylosujemy ich co najmniej kilka to otrzymamy darmowe spiny, czyli po prostu bonusowe gry. Zostają one uruchomione zaraz po skończeniu losowania kiedy SCATTERy zostały wylosowane. Co ważne wysokość stawki oraz liczba linii na których darmowe losowania są przeprowadzane jest zgodna z grą kiedy to SCATTERy zostały wylosowane. Dzięki SCATTERom zyskujemy kompletnie darmowe, pozbawione ryzyka losowania, w których zarobić możemy spore pieniądze.
  • WILDy – to symbole, które utożsamić można z jokerem w talii kart. Po prostu zastępują one wszystkie inne, dostępne w grze symbole. Dzięki WILDom znacznie łatwiej jest osiągnąć wygraną (szczególnie wysoką), ale także możliwe staje się wylosowanie kilku wygrywających kombinacji jednocześnie (podczas jednej gry) !

rocket man

W grze Rocket Man odnajdziemy aż 99 linii wygrywających, co świadczy o tym, że na tym jednorękim bandycie mamy naprawdę sporo okazji do zarobienia pieniędzy.

Musimy oczywiście mieć trochę szczęścia, bo to ono warunkuje czy wylosujemy pożądane symbole, ale jednak szans na to jest całkiem sporo.

Rocket Man to jednoręki bandyta, którego warto polecić, w którym wygrać możemy naprawdę sporo pieniędzy. Wystarczy wylosować co najmniej trzy takie same symbole na jednej z naszych linii płatnych, choć oczywiście lepiej będzie wylosować cztery, a nawet pięć takich symboli. Im jest ich więcej, tym większa będzie osiągnięta przez nas wygrana.

 

 

Dodaj komentarz

avatar

wpDiscuz