Menu

Sea of Tranquility gry hazardowe

 
Zagraj na prawdziwe pieniądze


sea of tranquilityW grze Sea of Tranquility mamy okazję do zarobienia dużych pieniędzy, jeśli tylko sprzyja nam szczęście. Ta gra to jeden z lepszych przedstawicieli jednorękich bandytów, w których bardzo dużo zależy od uśmiechu fortuny. Dlaczego zatem ludzie tak chętnie ryzykują swoje pieniądze w grę, która zależy tylko od szczęścia, a wpływ na losowane symbole (czyli warunek wygranej) jest znikomy ?

Popularność jednorękich bandytów na pewno bardzo mocno związana jest z tym, że nie trzeba tutaj stosować żadnych wymyślnych strategii, systemów co jest standardem dla innych gier kasynowych jak ruletka czy blackjack.

Tutaj gracz w Sea of Tranquility jedynie kręci bębnami automatu do gry, wyznacza stawką oraz liczbę linii (szans) na które chce postawić pieniądze. Wszystko co wydarzy się potem uzależnione jest od wspomnianego już szczęścia. Wprawdzie może się to wydawać dziwne, że chętnie ryzykujemy pieniądze na gry, na które tak naprawdę nie mamy żadnego wpływu, ale to co urzeka w jednorękich bandytach to prostota właśnie.

Wystarczy podłączyć grę Sea of Tranquility uruchomić automatyczne losowania (funkcja auto play) i rozkoszować się wygranymi, które spływają na nasze konto. Z całą pewnością cechą jednorękich bandytów zachęcającą do gry jest fakt, że można tutaj wygrać znacznie więcej niż się postawi. Podczas gdy maksymalna wygrana w ruletce wynosi 36 razy tyle ile stawka, to w automacie do gry możemy wygrać dziesiątki tysięcy razy tyle ile wynosi wygrana.

sea of tranquility

To wszystko dzięki temu, że wygrane są znacznie większe niż stawki, a także dzięki temu, że podczas jednej gry mogą kumulować się wygrane.

Sea of Tranquility to dość nietypowy slot video, z nieco innym układem bębnów niż dla standardowych automatów. Losujemy tutaj takie symbole jak dziewczyna, sowa czy statek lub kompas i wszystkie one mają swoje określone wartości. Im bardziej jest wartościowy symbol (można na nim więcej zarobić), tym ciężej jest go wylosować, co jest zresztą dość logiczne. Gra Sea of Tranquility pełna jest emocji, a dynamiczna rozgrywka pozwala nam szybko zarobić sporo pieniędzy.

 

 

Dodaj komentarz

avatar

wpDiscuz