Menu

Secrets of Alchemy gry


Zagraj na prawdziwe pieniądze


secrets of alchemySecrets of Alchemy to niezły jednoręki bandyta, w którym możemy zarobić pieniądze stawiając stawki aż na 25 linii wygranych. Okazji zatem do zarobienia pieniędzy jest całkiem sporo, ale oczywiście nie ma przymusu by grać na wszystkie te linie. Należy zauważyć, że gra ma niezłą grafikę, a plansza Secrets of Alchemy składa się z trzech rzędów oraz pięciu bębnów na których losowane są symbole alchemika, księgi czy próbówki. W grze występują również symbole specjalne WILD i SCATTER, które podnoszą prawdopodobieństwo osiągnięcia wygranej, zysku finansowego.

Secrets of Alchemy to propozycja dla fanów kasyn internetowych, którzy pragną zarobić pieniądze na jednorękim bandycie.

Wszystko co musi zrobić grający to zastanowić się nad wysokością stawki oraz liczbą linii płatnych, które chce tą stawką pokryć. Warto mieć na uwadze fakt, że końcowy i ostateczny koszt gry w przypadku Secrets of Alchemy (jak i każdym innym jednorękim bandycie) wynosi dokładnie tyle samo co iloczyn liczby linii oraz określonej stawki. Zatem należy pamiętać o tym, że wysokość stawki widoczna na ekranie nie jest końcowym kosztem gry, co jest informacją ważną dla wszystkich graczy, ale w szczególności dla początkujących, którzy mogą nie zdawać sobie sprawy z tego ile tak naprawdę pieniędzy stawiają na losowanie automatem do gry w Secrets of Alchemy.

Secrets of Alchemy

Automat do gry Secrets of Alchemy dostępny jest w najlepszych kasynach internetowych gdzie gracze mogą losować wspomniane już symbole w grze.

Jeśli dopisze im szczęście to powinni wylosować co najmniej trzy takie same symbole, ale znacznie lepiej jest wylosować ich cztery lub pięć. Warto również sprawdzić informacje dostępne bezpośrednio w grze Secrets of Alchemy poznając wartość poszczególnych symboli, dzięki czemu będziemy wiedzieli wylosowanie, których przyniesie nam największe korzyści majątkowe. Podczas gdy jedne symbole zwracają jedynie koszty gry, inne mogą zapewnić wygrane sięgające kilka tysięcy razy tyle ile postawiliśmy na losowanie symboli w grze Secrets of Alchemy.

 

Dodaj komentarz

avatar

wpDiscuz