Menu

Shadow Diamond gry hazardowe

 


Shadow DiamondShadow Diamond to jednoręki bandyta o bardzo luksusowym charakterze. Motywem przewodnim tej gry jest bogactwo, a przede wszystkim to co kobiety kochają najbardziej, czyli diamenty. Na głównym ekranie gry widzimy cały czas postać atrakcyjnej kobiety, a pod spodem pole gry składające się z czterech rzędów oraz pięciu bębnów, na których to losujemy różne symbole, ale przede wszystkim są to diamenty o różnych kolorach.

Gra Shadow Diamond, którą z łatwością odnajdziemy w najlepszych kasynach internetowych jest polem do popisu dla szczęśliwców, którzy mogą rozlokować swoje stawki aż na 40 liniach wygrywających.

Jest tutaj naprawdę sporo okazji do tego by zarobić pieniądze, więc grając w Shadow Diamond możemy zarobić sporo pieniędzy. Należy pamiętać o tym by pokryć jak największą liczbę linii wygrywających, nawet kosztem zmniejszenia stawki. Tak przygotowany plan gry w Shadow Diamond powinien przynieść sukces, bo w grze jest sporo okazji do zarobienia pieniędzy.

Wygrana trafia na konto grającego tylko wtedy kiedy układ co najmniej trzech identycznych symboli znalazł się na linii płatnej, na której znajdowała się również stawka grającego ! Innymi warunkami przyznania wygranej są :

  • sąsiedztwo wszystkich identycznych symboli,
  • by symbole rozpoczynały się od skrajnie lewego bębna.

Shadow Diamond

Oczywiście najlepiej jest wylosować pięć takich samych symboli, bo wygrane są wtedy największe, ale jest to zadanie ciężkie.

Bardzo pomocne mogą okazać się symbole specjalne, na przykład WILD, które to zastępują wszystkie inne symbole występujące w grze. Losując WILDy na planszy gry Shadow Diamond mamy znacznie większe prawdopodobieństwo wygranej, która może sięgać nawet tysięcy euro.
Gra Shadow Diamond nie wymaga od grającego przemyślanych strategii czy zastanawiania się jak ograć kasyno. Wystarczy wybrać wysokość stawki, a także liczbę linii na którą chcemy postawić stawkę i zacząć kręcić bębnami automatu. Po chwili poznamy wynik naszego losowania, ale na szczęście nie musimy go sprawdzać sami, bo komputer sam wyświetli informację o ewentualnej wygranej i jej wysokości.

 

 

Dodaj komentarz

avatar

wpDiscuz