Menu

The Amulet and the Charm gry


Zagraj na prawdziwe pieniądze


the amulet and the charmStandardowe pięć bębnów i nieco mniej spotykane cztery rzędy – tak wygląda plansza gry The amulet and the charm, którą możemy zagrać w najlepszych kasynach internetowych. Gracze mogą spróbować swoich sił w tym ciekawym jednorękim bandycie, w którym czeka na nich sporo wygranych. Czy uda się je osiągnąć, rozbić bank, pokonać kasyno i zarobić pieniądze o jakich zawsze marzyłeś ? Tego nie dowiesz się jeśli nie zagrasz w The amulet and the charm.

Jak każdy automat do gry, tak i The amulet and the charm to gra w której musi nam dopisać szczęście, ponieważ udział gracza i jego wpływ na samą rozgrywkę ogranicza się tylko do określenia stawki oraz liczby linii, na jaką chce tą stawkę postawić.

Zwiększenie obu tych czynników powoduje możliwość uzyskania wyższych wygranych (wzrost stawki) oraz znacznie większe prawdopodobieństwo osiągnięcia tej wygranej (wzrost liczby linii płatnych).

Jak każdy jednoręki bandyta, tak i The amulet and the charm to gra, której celem gracza jest wylosowanie układu trzech takich samych symboli na jednej z linii wygrywającej (jeśli będzie ich cztery lub pięć, to wygrana będzie większa).

Warunkiem otrzymania wygranej jest by stawka pojawiła się na tej linii, na której wylosowano wygrywającą kombinację, co pokazuje, że warto pokrywać stawką wszystkie dostępne linie. To powoduje znacznie większe szanse na osiągnięcie wygranej, a przecież na tym nam zależy, prawda ?

the amulet and the charm

The amulet and the charm to gra, która opowiada o tajemniczym amulecie i wisiorze, które podobno gwarantują posiadającemu je właścicielowi dobrobyt i bogactwo.

Jeśli wylosujemy w grze najbardziej wartościowe symbole w liczbie pięciu na linii, na której mamy stawkę to na pewno zagwarantujemy prawidłowe działanie amuletu i wisiora.

Grafika gry The amulet and the charm jest nieco ciemna, chociaż to raczej nie powinno przeszkadzać klientom kasyna internetowe. Elementy graficznie mogłyby zostać wykonane staranniej czy ładniej, ale przecież nie to liczy się w automatach typu slot video, a graczom zależy przede wszystkim na osiąganiu wygranych.

 

 

Dodaj komentarz

avatar

wpDiscuz