Menu

The Legend Of Robin And Marian


Zagraj na prawdziwe pieniądze


the legend of robin and marian Robin Hood to człowiek z lasu Sherwood, który grabił bogatych by oddawać te pieniądze biednym (które nota bene zostały im zabrane przez bogatych). Gra typu slot video o nazwie The Legend of Robin and Marian to produkcja, w której możemy wcielić się w rolę Robina i pokonać kasyno oraz zdobyć upragnioną fortunę. Gra posiada standardowe trzy rzędy oraz pięć bębnów, ale grafika w grze nie jest najwyższych lotów, co oczywiście i tak nie ma wpływu na przebieg rozgrywki. Mimo to warto spróbować czy The Legend of Robin and Marian to nie okazja do zarobienia sporych pieniędzy.

The Legend of Robin and Marian to wspaniała historia, którą warto znać, ale przede wszystkim wdrożyć się w nią grając w automat typu jednoręki bandyta o nazwie The Legend of Robin and Marian, który umożliwia uzyskanie sporych zarobków w naszym ulubionym kasynie internetowym.

Aby wygrać pieniądze w automacie do gry o nazwie The Legend of Robin and Marian liczyć musimy na pewną dozę szczęścia.

Bez niej nie wygramy niczego, bo na tym polegają jednoręcy bandyci. Ten kto ma szczęście ten zarabia ogromne pieniądze. Ten kto go nie ma to niestety obejść się musi smakiem. Ale na czym polega szczęście w grach takich jak The Legend of Robin and Marian ? Ano przede wszystkim na tym, że losujemy pożądane symbole w pożądanej strukturze.

robin and marian

Wypłaty na konto trafiają tylko wtedy kiedy graczowi uda się wylosować co najmniej trzy, ale lepiej cztery lub pięć takich samych symboli.

Kolejnym warunkiem wypłaty wygranej jest by symbole te znalazły się na jednej linii wygrywającej, począwszy od skrajnie lewego bębna w grze The Legend of Robin and Marian.

Trzecim i ostatecznym warunkiem przypisania wygranej do konta gracza jest fakt by na tej linii wygrywającej znalazła się stawka postawiona przez grającego. Widać zatem, że ważne jest stawianie pieniędzy na wszystkie możliwe linie, tak by żadna wygrana nam nie umknęła, a ta przecież może być bardzo wysoka i wynosić nawet kilka tysięcy razy tyle ile nasza stawka podstawowa. Im więcej linii płatnych obstawimy stawką, tym większe będą nasze szanse na zarobienie pieniędzy.

 

Dodaj komentarz

avatar

wpDiscuz