Menu

The Vanishing Act gry kasynowe


Zagraj na prawdziwe pieniądze


the vanishing actThe Vanishing Act to jednoręki bandyta składający się z czterech rzędów oraz pięciu bębnów. Takie rozwiązanie nie jest standardem, bo częściej spotyka się trzy rzędy, ale coraz częściej gości na automatach do gry, w które można próbować szczęścia w swoich ulubionych kasynach online.

The Vanishing Act to propozycja dla klientów kasyna, którzy chcą spróbować swoich sił w jednorękim bandycie o bardzo dynamicznej rozgrywce.

Wystarczy wybrać stawkę za jaką chcemy losować symbole, zdecydować na jaką liczbę linii tę stawkę postawimy, a następnie zakręcić bębnami automatu The Vanishing Act. Wszystko co potem się wydarzy zależeć będzie przede wszystkim od szczęścia grającego, które jeśli stanie po stronie grającego to ten wygra pieniądze.

 

 

vanishing act

W grze The Vanishing Act możemy wygrać naprawdę sporo pieniędzy w bardzo szybki sposób.

Ze względu na to, że jedno losowanie w grze The Vanishing Act trwa zaledwie kilka sekund, grający może znacząco powiększyć swój budżet o nawet kilka tysięcy procent w zaledwie kilkanaście minut gry. Z uwagi na to, że najbardziej wartościowe symbole we wspomnianym automacie do gry pozwalają wygrać o wiele więcej niż postawiliśmy na losowanie, a wspomniane losowanie trwa zaledwie kilka sekund, to gracz może w bardzo krótkim czasie wygrać ogromne pieniądze.

Nie ma w kasynie internetowym tak dynamicznie działających gier jak jednoręki bandyta, na przykład The Vanishing Act.

Rozgrywka jest bardzo szybka, a grający może zarobić sporo pieniędzy w bardzo krótkim czasie. Wystarczy wylosować co najmniej trzy takie same symbole na jednej linii płatnej by zgarnąć spore pieniądze. W grze pomocne okażą się dodatkowe symbole występujące w grze WILD oraz SCATTER, które zastępują inne symbole lub przenoszą do dodatkowych (bezpłatnych gier), więc możemy zarabiać pieniądze nie ponosząc ryzyka.

Gra posiada dość specyficzne symbole, które jednak pozostają bez znaczenia, bo najważniejsze to określenie czy na automacie da się zarobić pieniądze czy nie. Funkcja automatycznej gry (auto play) jest dostępna również w tym automacie, więc dla wygody gracza można ją uruchomić i jedynie obserwować wyniki gry.

 

 

Dodaj komentarz

avatar

wpDiscuz