Menu

Tiki Torch gry hazardowe


Zagraj na prawdziwe pieniądze


tiki torchTiki Torch to gra jasno nawiązująca do kultu totemów, które praktykowane były przede wszystkim przez plemiona Indian. Wspomniany totem to rzeźba, która ma pomóc Indianom skontaktować się z bogami, a także przywołać wszystko co najlepsze. Rzeźby te były starannie tworzone, ręcznie malowane co na pewno robi wrażenie. Szkoda, że twórcy gry Tiki Torch nie postarali się by ich produkcja wyglądała lepiej pod kątem graficznym. Gra zawiera trzy rzędy oraz pięć bębnów na których losowane są dość banalne symbole.

Czy w grze Tiki Torch zarobimy pieniądze po jakie większość grających zjawia się w kasynach internetowych ?

Czy gra Tiki Torch to jeden ze szczęśliwych automatów do gry jakie znajdziemy ? Tego wszystkiego dowiemy się uruchamiając tego ciekawego jednorękiego bandytę. To bardzo ciekawa propozycja dla wszystkich grających, ale trzeba pamiętać o tym, że głównym wyznacznikiem tego czy uda nam się zarobić (czy to w grze Tiki Torch czy jakimkolwiek innym automacie do gry) jest przede wszystkim szczęście.

Oczywiście w grach tego typu możemy kombinować z różnymi systemami dobierani stawki, stosując na przykład Martingale czy inny matematyczny system, ale największe znaczenie ma po prostu szczęście. Wygrane są przypisywane do naszego konta tylko wtedy kiedy uda nam się wylosować co najmniej trzy identyczne symbole na jednej linii wygrywającej, które zostały pokryte stawką. Na losowane symbole nie mamy żadnego wpływu, dlatego mowa o tym, że w grze Tiki Torch liczy się przede wszystkim szczęście.

Tiki torch

Gra Tiki Torch dostępna jest w najlepszych kasynach internetowych, gdzie mamy możliwość przetestowania swojego szczęścia.

Jeśli te będzie odpowiednio duże to będziemy mogli cieszyć się z bardzo wysokich zarobków, które dostępne są w tym bardzo ciekawym jednorękim bandycie. W grze występują takie udogodnienia jak symbole SCATTER (wylosowane w odpowiedniej ilości dają nam dodatkowe, darmowe gry bez ponoszenia kosztów stawki) oraz WILD (zapewniają zastąpienie wszystkich innych, występujących w grze symboli).

 

 

Dodaj komentarz

avatar

wpDiscuz