Menu

Ultra Hot Deluxe

 

Zagraj na prawdziwe pieniądze
 


ultra hot deluxeUltra Hot to kolejna gra slotowa z popularnymi owocami od studia Novomatic. Tematyka owocowa w wideoautomatach została użyta tysiące razy, ale wciąż nie brakuje nowych produkcji, kuszących graczy dużymi wygranymi za zebranie symboli cytryn czy wiśni. Nie jest to dziwne, gry te są zazwyczaj bardzo proste i przyjemne, a także, przy odrobinie szczęścia, bardzo dochodowe. Jak jest w przypadku Ultra Hot?

Na naszym ekranie uświadczymy mechanizm 3 obracających się bębnów w 3 rzędach. Wytyczono 5 linii wygranych. Symbolami są głównie owoce: Wiśnie, cytryny, śliwki i pomarańcze. Najmniej wartościowym symbolem jest znak „x”. Cenniejsze od owoców są symbole siódemek, gwiazdek i napis „bar”. W grze brakuje symbolu Scatter, co nie jest zaskoczeniem w tak małych grach slotowych.

Ultra Hot Deluxe

Zasady gry są bardzo proste, mamy 5 linii wygranych, na których będziemy się starać skompletować jednakowe symbole, w przypadku owoców, do wygrania wystarczą dwa jednakowe znaczki.

 

W pozostałych przypadkach potrzebujemy trzech symboli na linii. Najcenniejsze są szczęśliwe siódemki, które zagwarantują nam najwyższą wygraną. W przypadku szczęśliwych obrotów, które przyniosą nam pieniądze, mamy możliwość dopisania ich do swojego salda, lub zaryzykowania ich w bonusowej minigrze, gdzie naszym zadaniem będzie prawidłowe wytypowanie koloru następnej wylosowanej karty. Chodzi oczywiście o kolory czarny i czerwony.
I to już w zasadzie wszystko co trzeba wiedzieć o grze Ultra Hot, jest to całkiem przyjemna, mała gierka slotowa, na której nie zdobędziemy może zapierających dech w piersiach wygranych, ale mamy szanse dopisać do swojego kasynowego konta trochę dodatkowych pieniędzy. Grę tę można zalecić szczególnie graczom początkującym, którzy chcą rozpocząć od czegoś prostego, Ultra Hot to najprostszy układ 3-bębnowy z 3 rzędami. Można tu nabyć odpowiednie umiejętności, które pozwolą się lepiej przygotować do starcia z bardziej skomplikowanymi automatami.

 

 

Dodaj komentarz

avatar

wpDiscuz