Menu

Werewolf Wild gry hazardowe


Zagraj na prawdziwe pieniądze


werewolf wildGra Werewolf Wild, która jest jednorękim bandytom została okraszona ładną, nieco komiksową grafiką. W tle widzimy ciemną noc, podczas której grasują podobno niebezpieczne wilki. Gracz ma do dyspozycji aż 25 linii wygrywających, na których to może polować na wygrane. Jeśli uda mu się wylosować odpowiednie symbole na planszy składającej się z trzech rzędów oraz pięciu bębnów to wygra pieniądze.

Werefold Wild to automat do gry, w którym możemy zarobić pieniądze o jakich zawsze marzyliśmy, ale potrzebna będzie do tego wytrwałość, a może przede wszystkim szczęście.

Z uwagi na to, że wpływ gracza na jednorękiego bandyty jest ograniczony tylko i wyłącznie do wyznaczenia wysokości stawki a także liczby linii, które mają zostać taką stawką pokryte, nie można się spodziewać, że wygrane będą dostępne dla każdego. Wygra tylko ten do kogo uśmiechnie się los, który spowoduje, że na planszy gry pojawią się pożądane symbole.

Każdy symbol dostępne w grze Werewolf Widl ma swoją określoną wartość. Konkretne wartości symboli poznać możemy bezpośrednio w grze, czytając intuicyjną instrukcję, która przedstawia wartości trójek, czwórek i zestawu pięciu takich samych symboli.

werewolf wild

Wpływ na wysokość wygranych w Werewolf Wild ma również stawka, ale to akurat jest logiczne.

O tym czy wylosowana wygrana zostanie przypisana do naszego konta zadecyduje czy na linię, gdzie ona się pojawiła (wygrana) postawiliśmy przed losowanie pieniądze. Jeśli tak to możemy cieszyć się z zarobku, który bardzo często przekracza wielkość stawki nawet o kilka tysięcy razy ! Warto w grze Werewolf Wild zawsze stawiać na maksymalną liczbę linii, dzięki czemu mocno zawyżamy matematyczne prawdopodobieństwo osiągnięcia zysku !

Oczywiście większa liczba linii pokrytych stawką równoznaczna jest ze wzrostem kosztu gry, ale jak podkreślają najbardziej doświadczeni bywalcy kasyn nie warto na tym oszczędzać, bo koło nosa przejść nam mogą ogromne pieniądze, a to bardzo ciężko jest sobie wybaczyć.

Warto polecić tę grę, bo jest ciekawa i w Werewolf Wild możemy wygrać sporo pieniędzy, a przecież po to gramy w kasynie internetowym, prawda ?

 

 

Dodaj komentarz

avatar

wpDiscuz