Menu

Wheel of Fortune Triple Extreme Spin gry

wheel of fortuneKasyna internetowe dbają o to by w ich ofercie zawsze znajdowały się najbardziej atrakcyjne i nowoczesne automaty do gry, za którymi ludzie po prostu przepadają. Z uwagi na to, że jednoręcy bandyci od dawna cieszą się niesłabnącą popularnością, kasyna internetowe pragną zawsze mieć w swojej ofercie te najbardziej pożądane. Jednym z takich automatów do gry jest propozycja Wheel of Fortune Triple Extreme, która stanowi doskonałą okazję do zarobienia pieniędzy.

Gracz, który przystępuje do gry w Wheel of Fortune Triple Extreme musi zdecydować po jakiej stawce będzie grał, a także na jakiej liczbie linii wygrywających ta stawka się znajdzie.

Końcowym kosztem jednej gry w Wheel of Fortune Triple Extreme jest zatem wynik mnożenia stawki przez liczbę linii zaznaczonych przez gracza.

W grze Wheel of Fortune Triple Extreme nie mamy wyboru co do ilości linii, ponieważ przewidziano tutaj aż 720 linii – ni mniej, ni więcej. Gracz ma zatem do dyspozycji bardzo wiele okazji do zarobienia pieniędzy, chociaż tak wielka liczba linii wygrywających oznacza dość spore koszty gry.

Układ gry Wheel of Fortune Triple Extreme jest dość specyficzny, rzadko kiedy spotykany w jednorękich bandytach. Wprawdzie występuje tutaj standardowe pięć bębnów, ale rozkład rzędów jest nierównomierny. By poznać zasady gry Wheel of Fortune Triple Extreme najlepiej początkowo skupić się na grze „dla zabawy”, a dopiero gdy zrozumiemy na czym ona polega zacząć grać na prawdziwe pieniądze. Z drugiej jednak strony gracz nie jest zobowiązany do sprawdzania czy udało mu się podczas danego losowania wygrać, bo przecież robi to za niego automat, komputer.

wheel-of-fortune-triple-extreme

W grze Wheel of Fortune Triple Extreme występują w głównej mierze takie symbole jak owoce, ale znajdzie się również auto.

Oczywiście, tak jak w przypadku innych produkcji, w grze nie mogło zabraknąć symboli specjalny WILD oraz SCATTER, które skutecznie podnoszą szanse zarobienia pieniędzy.

Warto pamiętać o tym, że gracz w tego typu grach kasynowych nie ma za wielkiego wpływu na przebieg rozgrywki, ale jeśli dopisze mu szczęście to w ciągu kilku chwil może znacząco (nawet o kilka tysięcy razy) powiększyć swój budżet. Wydaje się, że jest to odpowiednia zachęta do gry w Wheel of Fortune Triple Extreme.

 

 

Dodaj komentarz

avatar

wpDiscuz