Menu

White Orchid gry kasynowe


Zagraj na prawdziwe pieniądze


white orchidDlaczego tak chętnie gramy na automatach typu jednoręki bandyta ? Ano dlatego, że w żadnej innej propozycji kasyna internetowego nie mamy możliwości osiągnięcia tak dużego zysku tak małym nakładem finansowym. Przykładowo w ruletce możemy wygrać tylko kilka razy tyle ile postawimy na określony typ, podczas gdy w grach takich jak White Orchid, czyli na jednorękim bandycie wygrane bardzo często mogą sięgać nawet kilka tysięcy razy tyle ile stawka. To pokazuje, że jednoręki bandyta to bardzo ciekawa alternatywa gry w kasynie, która może skutkować bardzo wysokimi wygranymi.

Poza tym od grającego na jednorękim bandycie nie wymaga się zbyt wiele.

Grając w ruletkę, pokera czy nawet blackjacka stosować należy odpowiednie systemy, strategie, które zwiększają szanse na zarobienie pieniędzy, podczas gdy grając w White Orchid jedyne kręcimy bębnami automatu do gry (możemy to zrobić nawet tylko raz dzięki funkcji automatycznej gry), a potem czekamy na wynik gry. Jeśli mamy szczęście i na planszy gry pojawiają się pożądane przez nas symbole, w określonej kolejności i schemacie to do naszego konta przypisywana jest wygrana zgodna z tabelą wygranych. Tę tabelę prześledzić możemy bezpośrednio w grze gdzie dokładnie opisano jakie wartości mają określone symbole. White Orchid to naprawdę ciekawa gra typu jednoręki bandyta, w której zarobić możemy sporo pieniędzy. Warto spróbować swojego szczęście w tej propozycji, bo w żadnej innej nie mamy aż tylu okazji do zarobienia sporych pieniędzy, o których zawsze przecież marzyliśmy !

White Orchid

Gra White Orchid to niestety krok w tył jeśli chodzi o grafikę prezentowaną w jednorękich bandytach.

Zdajemy sobie sprawę z tego, że nie ma to znaczenia na wynik gry, ale jednak grafika jest „sprzed epoki”.

W grze White Orchid jest aż 1024 linii wygranych, przez co gracz ma sporo okazji do zarobienia pieniędzy. Gra posiada 4 rzędy oraz 5 bębnów na których to losowane są symbole. Wystarczy tylko zakręcić bębnami automatu i przekonać się czy udało nam się wygrać jakieś pieniądze.

 

 

Dodaj komentarz

avatar

wpDiscuz