Menu

Wild Huskies gry hazardowe


wild huskiesDlaczego tak wielu graczy z całego świata gra na jednorękich bandytach czyli slotach video, gdzie wpływ gracza ograniczony jest praktycznie do zera ? Przecież grając w kasynach internetowych w gry takie jak Wild Huskies nie mamy żadnego wpływu na to jakie symbole zostaną wylosowane, a zatem czy uda nam się zarobić czy nie. Dlaczego ludzie grają na takich automatach ? Ponieważ potencjalne wygrane są bardzo wysokie, znacząco przewyższają koszty gry. Ale po kolei..

W grach takich jak Wild Huskies celem grającego jest wylosowanie układu co najmniej trzech takich samych symboli, ale znacznie korzystniej pod względem ekonomicznym jest wylosować ich cztery lub pięć.

Każdy symbol występujący w grze Wild Huskies (w tym tytule najlepsze symbole to wilki, tytułowi bohaterzy) posiada określoną wartość. Te symbole, które łatwiej wylosować gwarantują mniejsze wygrane, te które na planszy gry Wild Huskies pojawiają się rzadziej gwarantują większe wygrane. W grze Wild Huskies występują również symbole specjalne WILD oraz SCATTER.

Symbole WILD odpowiedzialne są za zastępstwo wszystkich innych symboli, więc gdy pojawiają się na planszy automatu możemy żywić nadzieję, że osiągnięcie zarobku przyjdzie nam łatwiej. Co ciekawe losując kilka WILDów mamy nawet szanse na osiągnięcie kilku wygranych w tym samym czasie !

wild huskies

Symbole SCATTER to symbole, które mogą nam dać grę za darmo. Na czym to polega ?

Jeśli wylosujemy ich kilka to otrzymamy określoną liczbę tak zwanych darmowych spinów, czyli gier. Są one przeprowadzane po stawce i liczbie linii płatnych zgodnych ze stawką i liczbą linii, kiedy to te SCATTERy zostały wylosowane.

Wild Huskies to gra, w którą warto spróbować swojego szczęścia, bo udział w niej może zakończyć się ogromnym sukcesem. To co jednak najbardziej ciągnie do gry na jednorękich bandytach to fakt, że ewentualne wygrane są o wiele większe niż stawki stawiane na grę. Zgodnie z tym można wierzyć, że w krótkim czasie grając w Wild Huskies dorobić się możemy sporych pieniędzy, a taki przecież jest cel każdego kto gra na automatach w kasynach internetowych.

 

 

Dodaj komentarz

avatar

wpDiscuz