Menu

Wolf Rising gry

 


wolf rising slotWolf Rising to dość specyficzny jednoręki bandyta, w którym występują 4 bębny gdzie losowane są symbole. Struktura gry przypomina totemy na których losowane są symbole. Motywem przewodnim gry Wolf Rising jest oczywiście tytułowy wilk. Tajemnicze zwierze, które nie lubi za bardzo towarzystwa jest niezwykle interesujące. Jeśli odkryjemy jego tajemnicę to możemy zarobić na tym sporo pieniędzy, ale to wymagało będzie poświęcenia, czasu i cierpliwości, a koniec końców i szczęścia. Sprawdź w swoim ulubionym kasynie wyjątkowego jednorękiego bandytę o tytule Wolf Rising i przetestuj swoje szczęście !

Bardzo ciekawym rozwiązaniem występującym w grze Wolf Rising jest wprowadzona przez producentów oprogramowania dla kasyn funkcja automatycznej gry.

Przycisk auto play, który widoczny jest na ekranie głównym gry Wolf Rising powoduje uruchomienia automatycznych losowań jednorękim bandytom po określonej wcześniej stawce oraz liczbie linii, na których ta stawka się znajdzie. Dzięki funkcji automatycznej gry nie musimy już więcej mozolnie klikać na rozpoczęcie losowania za każdym razem, a jedynie skupić się możemy na obserwacji wyników gry.

 

wolf rising

Dzięki temu rozwiązaniu zyskujemy czas, tworząc grę Wolf Rising jeszcze bardziej dynamiczną i szybką, a osiąganie wygranych jest tym bardziej sprawniejsze.

To zaskakujące, że rozgrywka w Wolf Rising może być tak dynamiczna jak przy wykorzystaniu tej ciekawej funkcji. Na pewno jeśli mamy zamiar zarabiać duże pieniądze na automacie do gry o nazwie Wolf Rising to nieustanne klikanie kilka tysięcy razy na przycisk uruchamiający grę mogłoby nam przeszkadzać. Dlatego istnienie funkcji automatycznej gry pod przyciskiem auto play to naprawdę wygodne rozwiązanie dla klientów kasyn internetowych. Oczywiście stosowanie tej funkcji nie ma żadnego wpływu na przebieg rozgrywki, to znaczny ani nie zwiększa, ani nie zmniejsza szans na osiągnięcie wygranych.

Grę automatyczną w Wolf Rising przerywa się za pomocą przycisku stop, który dostępny jest po uruchomieniu funkcji auto play ! Przed rozpoczęciem automatycznej gry zaleca się by sprawdzić czy wybrane w Wolf Rising stawki są dla nas odpowiednie.

 

Dodaj komentarz

avatar

wpDiscuz